Hubert Laskowski-Przyszłość Polskich rajdów

Strona główna/Artykuły/Hubert Laskowski-Przyszłość Polskich rajdów

Hubert Laskowski mimo młodego wieku ma już spory bagaż doświadczeń w motorsporcie.

Kariera młodego polaka rozwija się bardzo dynamicznie, czego przykładem jest mistrzostwo w klasie Minirallijs na Łotwie 2019. Sezon 2020 zakończył nieoficjalnym debiutem w samochodzie klasy R5 podczas Modlin Rally Show.

Nowy sezon przynosi kolejne sukcesy jeszcze przed pierwszym startem. Młodym zawodnikiem zainteresowała się bowiem potężna marka Pirelli. Dzięki swojemu talentowi Hubert został włączony do programu rajdowego Pirelli.

Jak czytamy na stronie hubertlaskowski.pl :
 FF-Sport – Pirelli Motorsport Polska przez ostatnich kilka lat z podziwem śledziło karierę młodziutkiego Huberta Laskowskiego. Jego starty w rajdach na Litwie, Łotwie i w Czechach oraz udział w kilku imprezach w Polsce dowiodły niezwykłego talentu i rozwagi, mimo młodego wieku. W sezonie 2021 FF-Sport – Pirelli Motorsport Polska postanowiło wesprzeć Huberta w rywalizacji na trasach oesów włączając go do programu rajdowego Pirelli. Życzymy Hubertowi samych sukcesów i zdobycia mnóstwa doświadczenia potrzebnego do rozwoju kariery – informował zarząd FF-Sport Sp. z o.o.

Naszym zdanie dotychczas kariera Huberta rozwija się wzorowo, mimo sukcesów sprawia wrażenie bardzo spokojnego i opanowanego. Spokój jednak mija gdy siada za kierownicą rajdówki i wtedy wychodzi z niego prawdziwy tygrys! Swoją jazdą zbiera coraz większą rzeszę fanów w całej Polsce!
Życzymy dalszych sukcesów i bacznie będziemy śledzić postępy młodego kierowcy!

Marzec 18th, 2021|Kategoria: Artykuły|Tagi: , |

O Autorze:

Zostaw komentarz