kontakt

Chcesz opublikować swoje zdjęcia? Napisać o ciekawej imprezie w twoim regionie? Wypromować swój klip? Napisz do nas. Oto kilka sposobów jak skontaktować się z np126p:

np126p@gmail.com
[gg 3994781 – He He gadu gadu nie używane od lat. Z sentymentu zostawiam] funpage np126p
kanał youtube ekip NP126p
kanał youtube np126p

Galerie zdjęć

W jaki sposób możecie przesyłać nam swoje zdjęcia:

1. Poprzez pocztę na nasz adres mailowy np126p@gmail.com – spakowany plik ZIP.
2. Za pomocą darmowych hostingów plików typu:sendspace.com, dropbox.com, wetransfer.com itd. Po załadowaniu zdjęć na serwer wystarczy wysłać na nasz adres mailowy linka do pliku ze zdjęciami wygenerowany przez hosta.

Zdjęcia prosimy przysyłać w rozdzielczości 880x***. Maksymalnie do 120 zdjęć z danej imprezy. Najlepsze z najlepszych. Prosimy aby przesyłając zdjęcia podać informację takie jak:

– nazwa imprezy
– data
– miejsce ( oes, plac, miasto, ulica, miejscowość itd.)
– krótki opis np: extra impreza, kibice dopisali, organizator przygotował ciekawa próbę.

Informujemy o zakazie kopiowania, używania i sprzedawania zdjęć bez zgody autorów. Każda galeria jet podpisana także dzisiaj w erze Facebooka kontakt z twórca nie będzie problemem. Dodatkowo sami autorzy podpisują swoje zdjęcia podając również swój e-mail.

Newsy

Zachęcamy do pisania do nas o różnego rodzaju imprezach motorowych w waszym regionie. Zostańcie newsmenami np126p i piszcie o rajdach, które warto zareklamować na naszej stronie. Jesteście organizatorami sprintu czy kjsu? Chcecie by o waszej imprezie zrobiło się głośno. Piszcie do nas. Wiecie o imprezie a na np126p jeszcze o niej nic nie pisząc? Poinformujcie nas o tym, a informacja szybko zostanie dodana.

Promowanie klipów

Na naszej witrynie promujemy także wasze klipy YouTube. Jeśli chcesz promować swój klip u nas wyślij nam linka do niego, a my chętnie go zamieścimy na stronie. Mile widziane logo np126p w produkcji video.

Redakcja

Marcin Biernat – autor cyklu 5 minut o…, redaktor fanpage np126p.pl, administrator fanpage np126pteam, członek wirtualnego zespołu np126pRT.
Szymon  Bronowski – administrator strony np126p.pl, administrator fanpage np126p.pl, redaktor fanpage np126pteam, członek wirtualnego zespołu np126pRT
Daniel Godzik – redaktor fanpage np126p.pl, fotograf – autor galerii zdjęć z rajdów, sprintów, kjs
Kacper Gorzała – redaktor fanpage np126p.pl
Mariusz Cieślar – redaktor fanpage np126p.pl

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości