Miko Marczyk w ERC!

Strona główna/Artykuły/Miko Marczyk w ERC!

Miko Marczyk w ERC!

Krok w tył, aby zrobić dwa kroki w przód!

Miko Marczyk i Szymon Gospodarczyk wracają do ERC. Dla wielu kibiców z Polski może to być bardzo informacja, gdyż możemy liczyć na walke o czołowe pozycje naszych reprezentantów. Dodatkowo Polacy pojawią się na wybranych rundach wrc2.

🇵🇱 Czas odkryć karty na sezon 2024 😊 W tym roku wraz z Szymonem wystartujemy w pełnym cyklu Rajdowych Mistrzostw Europy ERC oraz w wybranych rundach Rajdowych Mistrzostw Świata WRC2 💥

Nasze zmagania rozpoczniemy od pierwszej rundy ERC, czyli od Rajdu Węgier, który przenosi się do Veszprem i odbędzie się już w dniach 12-14 kwietnia. Następnie czeka nas asfaltowy Rajd Wysp Kanaryjskich, oraz podsumowanie szutrowej części mistrzostw z Rajdem Skandynawii oraz Rajdem Estonii, który znamy z mistrzostw świata.

Później nadejdzie pora na dobrze nam znany Rajd Rzymu oraz jedną z moich ulubionych imprez, czyli Rajd Barum. Na zakończenie sezonu nowość, czyli asfaltowy Rali Ceredigion w Wielkiej Brytanii oraz Rajd Śląska, który dobrze znam i świetnie wspominam z przeszłości. W międzyczasie pojawimy się w mistrzostwach świata. Wystartujemy w ORLEN Rajdzie Polski w czerwcu oraz w Rajdzie Europy Centralnej. Wisienką na torcie będzie Rajd Barbórka w Warszawie.

Chciałbym, żebyśmy właściwie wykorzystali swoje doświadczenia z przeszłości. Czuję się dobrze przygotowany zarówno mentalnie, jak i fizycznie, więc wierzę w to, że osiągniemy swoje cele. Zapraszam Was do kibicowania, obiecuję dostarczyć wiele emocji i do zobaczenia przy odcinkach specjalnych!👊

ORLEN Team ORLEN
Škoda
Volkswagen Financial Services Polska
PFNteam100 Polska Fundacja Narodowa
ORLEN OIL
Michelin Motorsport #MichelinMotorsport
RallyShop.pl
Polski Związek Motorowy
Automobilklub Polski
RMF FM

 230 wszystkich wyświetleń,  2 wyświetleń dzisiaj

 
marzec 19th, 2024|Kategoria: Artykuły|Tagi: , , , |
Udostępnij

O Autorze:

Zostaw komentarz