Kalendarz 2021 cyklu Samochodowych Mistrzostw Tychów

Strona główna/Sprint/Kalendarz 2021 cyklu Samochodowych Mistrzostw Tychów

Kalendarz 2021 cyklu Samochodowych Mistrzostw Tychów organizowany przez Automobilklub Ziemi Tyskiej ujrzał światło dzienne. Zaplanowana 8 rund z czego jedna runda zostanie rozegrana wraz z Rajdem Śląska plus tradycyjna Barbórka Tyska 5 grudnia.

Podczas tegorocznego Super Sprintu przy Rajdzie Śląska pojawią się załogi, które w sezonie 2020 po pierwszych czterech rundach uplasowały się na miejscach od 1 do 5 w każdej z klas (poniższa lista)😉 W tym roku projekt także będzie kontynuowany i możliwość udziału w prologu Rajdu Śląska otrzymają najlepsze po V rundzie załogi. W obu przypadkach wpisowe nie będzie pobierane 🆓
To nie wszystko. Kolejną nowością będą… nowe klasy❗️ Ubiegłoroczna klasa OPEN w tym roku zostanie podzielona na dwie – 2WD oraz 4WD. W klasach OPEN będą dozwolone m.in. elementy nadwozi z laminatu i opony sportowe.
⚠️W związku z przedłużeniem ograniczeń, o dacie zakończenia sezonu 2020 poinformujemy po 1 lutego. Możemy zapewnić, że jeżeli będzie to tylko możliwe, to odbędzie się w Tychach przed 1. rundą SMT 2021, która zaplanowana jest na 7 marca.

Pierwsza runda zostanie rozegrana  7 marca.  Otwarcie listy zgłoszeń 22 lutego. Link do wydarzenia.

Styczeń 24th, 2021|Kategoria: Sprint|Tagi: , |

O Autorze:

Zostaw komentarz