Klasyfikacje Rally Park Cup 2023

Strona główna/Sprint/Klasyfikacje Rally Park Cup 2023

Klasyfikacje Rally Park Cup 2023

Klasyfikacje Rally Park Cup 2023 po 4 rundach

GENERALNA

ZAŁOGARunda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 6SUMA 
Sobik/Wrożyna1581033
Biały/Bartyzel0151530
Szturc/Kurpios01015530
Bujok/Drużkowski1205320
Podżorski/Podżorska51217
Palac/Palac0012416
Urbaczka/Krupa1212
Dąbrowski/Dąbrowski05611
Sikora/Tytko10010
Kasperczyk/Woźny1010
Krzyżowski/Sikora808
Orlik/Plewa00088
Kwaśny/Wawrzykowski88
Kacprzak/Cieślar606
Dembinny/Siąkała066
Owczarzy/Kula4026
Szpuła/Szpuła0066
Dudarewicz/Pieronkiewicz0415
Cecot/Fujcik1225
Wiśniewski/Galeja00415
Kwiczala/Kwiczala3003
Stefanik033
Salamon/Kusak0033
Sopik/Mrofczyk202
Ożga/Waligura011

KLASA 4

 Runda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 6SUMA
Sobik/Wrożyna15101237
Podżorski/Podżorska12126535
Palac/Palac8151235
Biały/Bartyzel151530
Matuszek/Wilczęga10616
Kożusznik/Herrman8513
Susik/Nieradzik1010
Cichowski/Kolondra1010
Dryja/Nieradzik88
Boruta/Machej88
Kotyński/Łaźko66
Przeczek/Krzempek66
Lorek/Jedrysek55

KLASA 3

 Runda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 6SUMA
Szturc/Kurpios15151545
Salamon/Kusak5581028
Wiśniewski/ Galeja6101228
Kwiczala/Szweda6105526
Ożga/Waligura101222
Kwiczala/Kwiczala15621
Sopik/Mrofczyk1212
Bujok/Drużkowski1212
Szweda/Szweda4610
Szweda/Szweda88
Szewczyk/Baron88
Małyjurek/Małyjurek448
Soldecki/Bartkowski88
Bolek/Wala325
Pinkas/Sikora44
Czernigiewicz/Bieniak33
Kawalec/Macioł33
Szweda2/Szweda22
Wilanowski/Dębcak11
Czernigiewicz/Bieniak11

KLASA 2

 Runda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 6SUMA
Dudarewicz/Chłapek812121042
Bujok/Drużkowski1581235
Owczarzy/Kula1261533
Dembinny/Siąkałą101525
Pniok/Hantke10818
Beranek/Kolibova44616
Kwaśny/Wawrzykowski1515
Stropa/Deda45514
Broda/Staniek36312
Lewandowski/Cieślar25411
Stefanik1010
Barnat/Barnat88
Gołda/Fatalski66
Gromek/Glajc55
Baszczyński/Baron33
Błanik/Błanik22

KLASA 1

 Runda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 6SUMA
Duda/Żółtowski15151242
Zloch/Jaźwa6121533
Poręba/Szpyra121527
Rajda/Rajda512522
Przeczek/Krzempek4812
Mołek/Naworol1010
Słaboń/Bieg1010
Imielski/Handerek88
Górny/Łazarski88
Kasperski/Radecki66

KLASA RWD

 Runda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 6SUMA
Dąbrowski/Dąbrowski6151031
Orlik/Miś581528
Cecot/Fucik812828
Krzyżowski/Sikora121022
Sikora/Tytko15621
Kasperczyk/Woźny41216
Urbaczka/Krupa1515
Szpula/Szpula1212
Kacprzak/Cieślar1010
Gill1010
Jarząbek/Olbryś55

KLASA CENTO

 Runda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 6SUMA
Warcholiński/Barnat1012121549
Mendrok/Mendrok8510629
Papkoj/Tuszyński151227
Smolaczyk/Wysocki81523
Kajzar/Gabzdyl15823
Herman/Kaluża61016
Strzoda/Frankowski1212
WantulokJuranek1010
Skrędzelewski/Płaczek88
Galoch/Malchar66
Byśko/Lorańczyk66
Płaczek/Skrędzelewski55
Beberok44
Waller/Mazurek44
Mazurek/Godzik33

KLASA 126p

 Runda 1 Runda 2Runda 3SUMA
Goryczka/Hess1515
Płaczek/Płaczek1515
Opioła/Grabowska1212
Moczała/Gaura 1010

 2,034 wszystkich wyświetleń,  2 wyświetleń dzisiaj

 
październik 25th, 2023|Kategoria: Sprint|Tagi: |
Udostępnij

O Autorze:

Zostaw komentarz