Rajdowe Mistrzostwa Południa 2023 nowi mistrzowie!

Strona główna/prasówki załóg/Rajdowe Mistrzostwa Południa 2023 nowi mistrzowie!

Rajdowe Mistrzostwa Południa 2023 nowi mistrzowie!

A-grupowa Honda Civic nadal potrafi!!

Marcin Gluza i Robert Sęk zdobyli tytuł mistrzowski RMP2023

Ubiegłoroczne wyniki Marcina mogły wskazywać na walkę o tytuł mistrzowski w tym sezonie, niektórzy jednak zastanawiali się jak ułoży się współpraca z nowym pilotem który był równocześnie debiutantem w rajdach okręgowych. Jak pokazał czas panowie bardzo szybko znaleźli wspólny język i już od pierwszej rundy prezentowali niesamowite tempo! Wygrywając rajd Nyski zgłosili swoją kandydaturę to zdobycia mistrzostwa na koniec sezonu.

3/6 rajdy zapisane na swoje konto!

Rajd Nyski, Rajd Rzeszowiak i Rajd Śląska. Te trzy rajd Marcin z Robertem zapisali na swoje konto. Dodatkowo 3 miejsce na Rajdzie Małopolskim pozwoliło załodze Hondy kontrolować sytuację w tabeli. Tytuł mistrzowski mogli przypieczętować już na rajdzie Wisły, niestety kapeć już na pierwszym odcinku pokrzyżował im mocno plany. Został rajd Barbórki Cieszyńskiej, odcinki świetnie znane pozwoliły na spokojną jazdę i spełnienie sportowych marzeń!

Ostatnia mistrzowska A-grupa

Zmiany planowane na kolejny sezon Rajdowych Mistrzostw Południa mocno zmieniają regulamin odnośnie zdobywania tytułów. Tym sposobem Marcin z Robertem mogą pochwalić się że zostali ostatnimi A-grupowymi mistrzami południa. Dodatkowo zapisując na swoje konto tytuł w klasie A2 która również przestanie istnieć od nowego sezonu.

Mistrzostwo i co dalej?

Chyba wszyscy kibice trzymają kciuki za ten mega sympatyczny duet, ale jak wiadomo dobre chęci to nie wszystko. Czekamy kiedy na profilu MARCIN GLUZA MOTORSPORT pojawi się informacja odnośnie planów na kolejny sezon. Jak na razie to “Wiemy że nic nie wiemy” i tak też zapowiada nam nowy sezon sam Marcin.

Wszystko dzięki sponsorom

Marcin i Robert otrzymali w tym sezonie bardzo mocne wsparcie swoich sponsorów za co serdecznie dziękują!

 263 wszystkich wyświetleń,  2 wyświetleń dzisiaj

 
Udostępnij

O Autorze:

Zostaw komentarz