Klasyfikacje Rally Park Cup po 6 rundzie

Strona główna/Artykuły/Klasyfikacje Rally Park Cup po 6 rundzie

Czas na decydującą rozgrywkę w Rally Park Cup 2022!!

Niektóre klasy już wyłoniły mistrzów sezonu 2022, jednak w niektórych wszystko rozstrzygnie się podczas Rajdu Barbórki!! Zapraszamy 13 listopada do Kaczyc i Zamarsk gdzie poznamy wszystkim Mistrzów sezonu 2022!!

KLASYFIKACJA GENERALNA

ZałogaRunda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6SUMA
PODŻORSKI
PODŻORSKA
8+36+24+210+212+352
SIKORA
TYTKO
10+210+364+158+150
WIŚNIEWSKI
SZEWCZYK
5--12522
BUJOK
DRUŻKOWSKI
---55+24622
KRALA
PLEWAKO
----8+110+221
ZIMOCH
PALICZKA
18-10120
BUGIEL
BOŁAS
4426420
GÓRECKI
HYBIORZ
612+1-19
KUROWSKI----12+315
SZTURC
CYMOREK
---8614
MENDREK
MENDREK
12+1----13
KOŻDOŃ
GOLEC
--1212
WALEK
SZAJTER
--10+111
BIAŁY
BARTYZEL
--8+311
SZWEDA D.
SZWEDA K.
5--38
ORLIK
MIŚ
2-1227
JAWORSKI
ŚLIWKA
3+36
KASPERCZYK
PALICZKA
3--3
OPIOŁA
GRABOWSKA
-3-3
PALAC
GRABOWSKI
--33
GOŁDA
BARON
-2-13
KUCZERA
KISZA
33
OWCZARZY
KULA
-1-23
MATUSZEK
WILCZĘGA
11

KLASA 1

ZałogaRunda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda5Runda 6SUMA
ZLOCH Krzysztof
JAŹWA Sebastian
-12+3-10+2835
KLUCZNY Wiktor
FAJFEREK Adrian
--12+312+330
SŁABOŃ Jakub
BIEG Karol
12+3--12+330
DUDA Radosław
BUKOWIEC Sławomir
10+1--105+127
WALIGÓRA Jan
DEDA Jerzy
8+2--8+2323
JOCHANIAK W.
WALIGÓRA Jan
----12+315
GRZESIK Mirosław
EICHHORN Damian
-10+2-12
MACURA Krzysztof
MACURA Grzegorz
--10+212
Pawiński Wojciech
Papkoj Krystian
10+212
NAJDA
NAJDA
6+1411
Macura Krzysztof
MOSKAŁA Sylwester
5611
WITKOWSKI
NOWAKOWSKI
8+19

KLASA 2

ZałogaRunda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6SUMA
BUJOK Adam
DRUŻKOWSKI Sebastian
--12+312+212+312+359
GOŁDA Szymon
BARON Daniel
012+16810845
OWCZARZY Jan
KULA Paweł
110+38+1351041
PIKSA Tomasz
HOHOŁ Marek
8+28+2556+238
DUDAREWICZ Marcin
PIERONKIEWICZ
12+3-10+2-8+136
KRZEMIŃSKI Krzysztof
KRZEMIŃSKI Stefan
-64-4+115
JAWORSKI
ŚLIWKA
---10+313
STEFANIK Marcin
NIEMCZYK Agnieszka
10+2---12
LEWANDOWSKI Janusz
GAWEŁ Marcin
-549
DEMBINNY Daniel
SIĄKAŁA Patryk
459
WACŁAWIK
MADECKI
6+28
LIPOWCZAN
LIPOWCZAN
---6+17
MICHALAK Adrian
WOŹNY Grzegorz
6---6
MAGDZIARZ Jakub
SOBCZYK Michał
5---5
SOWA Laura
SOWA Zbigniew
4---4
DULJAJ Benjamin
ROIK Łukasz
3---3
BAL Marcin
KRZEMIEŃ
--3-3
GALEJA Daniel
ROGALSKI
33
SKOWYRA
KOBYLNIK
33
SOWA Luiza
SOWA Zbigniew
2---2
PNIOK Kamil
RYBIJ Norbert
0---0

KLASA 3

ZałogaRunda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6SUMA
WIŚNIEWSKI Piotr10+1-012+310+212+353
SZWEDA Dawid
SZWEDA Kamil
012+3548+110+245
SZTURC Krzysztof
CYMOREK Mariusz
--12+310+212+342
SZWEDA Kamil
SZWEDA Dawid
010+21006634
KWICZALA Dawid
SZWEDA Ernest
6-6+1654+129
MAŁYJUREK Robert
MAŁYJUREK Rafał
53816
MENDREK Przemysław
MENDREK Edyta
12+3---15
KUNIKOWSKI Kacper
MROCKEN Andrea
8+2--10
TOLASZ Krzysztof
TOLASZ Agnieszka
8+19
SALAMON
KURPIOS
---8+19
KASPERCZYK
KUBICKI
55
DEDA
MULAWKA
22
OŻGA Krystian
WALIGÓRA Jan
00-0

KLASA 4

ZałogaRunda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6SUMA
PODŻORSKI Artur
PODŻORSKA Agata
12+312+36+2010+212+365
MATUSZEK Rafał
WILCZĘGA
10+2---68+127
KRALA
PLEWAKO
8+110+221
KASPERSKI Mirosław
RADECKI Robert
-10+24-16
CECOT
FUCIK
---12+315
KUROWSKI Krystian12+315
KOŻDOŃ Tomasz
GOLEC Agata
--12-12
WALEK Jarosław
SZAJTER Łukasz
--10+1-11
BIAŁY Michał
BARTYZEL Grzegorz
---8+3-11
KRZEMIŃSKI Stefan
KRZEMIŃSKI Krzysztof
8+1---9
PALAC Zenon
GRABOWSKI Dawid
--5-5
BORUTA Mariusz
MACHEJ
55
DYMSKI Marek
JEWUŁA Szymon
--3-3

KLASA MARKOWA FIAT 126p

ZałogaRunda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6SUMA
OPIOŁA Daniel
GRABOWSKA Dominika
12+212+310+212+3-12+371
GORYCZKA Sebastian
MOCZAŁA Daniel
-10+28+110+212+247
KRUŻOŁEK Miłosz
ŚLIWIŃSKI Mirosław
10+3012+36539
GROCHOWSKI Szymon
GROCHOWSKA Justyna
8+1854834
PŁACZEK Piotr
PŁACZEK Marek
60-10+218
GABZDYL Damian
GABZDYL Kacper
--6814
PYDYCH Robert
ZABYSTRZAN Piotr
-6+105+113
MOCZAŁA Daniel
PYDYCH Robert
10+313
SALECKI Dariusz
GAZDA Natalia
0--6+17
KUBICA Adam
HESS Przemysław
--44
KASZOWSKI
GABRYŚ
---33
NIEWIADOMSKI Bartek
MYSZA Grzegorz
0--0

KLASA RWD

ZałogaRunda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6SUMA
SIKORA Daniel
TYTKO Anna
12+310+312+38+312+312+384
BUGIEL Sebastian
BOŁAS Grzegorz
86+110+210+1510+255
ZIMOCH Radosław
PALICZKA Mirek
4+286+112+2641
ORLIK Rafał
MIŚ
55868+18+136
GORECKI Robert
HYBIORZ Artur
10+112+2--25
KUCZERA Sylwester
KISZA Marcin
3---10+2621
KASPERCZYK Marcin
PALICZKA Mirek
6---6
URBACZKA
FOJTUCH
55
DĄBROWSKI MARCIN
ANUSIEWICZ Wojtek
2---2
KLIŚ Paweł
STANCLIK Paulina
1---1
KRZYŻOWSKI Łukasz
DŁUGOSZ Michał
0---0

KLASA CENTO

ZałogaRunda 1Runda 2Runda 3Runda 4Runda 5Runda 6SUMA
SĘK Robert
SIĄKAŁA Patryk
012+38+18+2612+355
KAWA Sylwester
GĘBKA Łukasz
12+28012+110+247
POTASIAK Piotr
WALICZEK Łukasz
8+36+16-10+236
GALOCH Nikola
MALCHAR Sonia
64448+1532
KAJZAR Kacper
GABZDYL Kacper
-10510+328
SZAJTER Marcin
POLOK Leszek
--12+315
SŁABOŃ
ZBIEG
12+315
ORŁOWSKI Mateusz
ORŁOWSKI Tomasz
-5+2613
PAPKOJ Krystian
PAWIŃSKI Wojciech
--10+212
SZABAT Sławomir
SZABAT Grzegorz
10+10-11
HANUSIAK
WŁOCH
8+19
WALLER
MAZUREK
--347
GLET
PYTLYŃSKI
66
CELARY
HESS
55
KOZIEŁ Maciek
KOZIEŁ Leszek
-0
KOZIEŁ Leszek
KOZIEŁ Maciek
-0
 
październik 30th, 2022|Kategoria: Artykuły|

O Autorze:

Zostaw komentarz