Klasa markowa RPŚl

Strona główna/Sprint/Klasa markowa RPŚl

Pełna klasyfikacja

1 runda – 2 Rallysprint Skoczowski
2 runda – 1 Łodygowicki Rally sprint
3 runda – 3 Rajd o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie Zdrój
4 runda – Rajd o Puchar Wójta Gminy Gorzyce
5 runda – Rajd o Puchar Wójta Gminy Mszana
6 runda – Rajd o Puchar Wójta Gminy Hażlach

sezon 2018

 
Lp.kierowca1 runda2 runda3 runda4 runda5 runda6 rundasumaMiejsce
1Daniel Opioła1010N41010442
2Bartłomiej Podżorski8N6N84264
3Rafał Telega68101068481
4Damian Gabzdyl56N856303
5Filapek Piotr4NNNNN49
6Adamus JakubN5NNNN57
7Bartłomiej NiewiadomskiNN86N3175
8Mateusz DudaNNN53N86
9Tomasz StołaNNNNN0013
10Piotr PłaczekNNNN4N49
11Paweł LipowczanNNNNN1112
12Daniel MoczałaNNNNN0013
13Sebastian GoryczkaNNNNN557
14Tomasz ŁukoszNNNNN2211

sezon2017

 
Lp.miejscekierowca I rundaII rundaIII rundaIV rundaV rundaVI rundasuma
13Filapek Piotr108NN8632
21Bartłomiej Podżorski8610N4836
35Sebastian Goryczka654N5N20
44Daniel OpiołaN105N10530
56Damian Gabzdyl546N3N18
62Rafał TelegaNN81061034

Galerie Zdjęć

1_Runda_SMT_2019_Daniel_Godzik_003.jpg 1 runda SMT 2019-03-17
I_Runda_Szombierki_Rally_Cup_Daniel_Godzik_003.jpg I Runda Szombierki Rally Cup
2_Zimowy_Trening_AZT_Daniel_Godzik_03.jpg 2 Zimowy Trening AZT
wosp_Skoczow_2019_Daniel_Godzik_03.jpg Moto Wośp Skoczów
wosp_Skoczow_2019_003.jpg Moto WOŚP Skoczów
Barborka_Legend_2018_003.jpg Barbórka Legend 2018
IX_Mikulas_Rally_Daniel_Godzik_003.jpg IX. Mikuláš Rally Is Life 2018
44_Rajd_Cieszynska_Barborka_Daniel_Godzik003.jpg 44 Rajd Cieszyńska Barbórka
44_Rajd_Cieszynska_Barborka003.jpg 44 Rajd Cieszyńska Barbórka
Super_Sprint_100_lat_Niepodległosc_Daniel_Godziki003.jpg Super Sprint 100 lat Niepodległości – 6 Runda SMT
Grand_Prix_Warszawy_003.jpg Grand Prix Warszawy
003_KJS_Rajd_Tyski_2018_Daniel_Godzik.jpg KJS Rajd Tyski 2018
003_64_Rajd_Wisly_Dniel_Godzik.jpg 64 Rajd Wisły
003_4_runda_Liqui_Moly_Classicauto_Cup_Daniel_Godzik.jpg 4 runda Liqui Moly Classicauto Cup
003_Rajdowe_Kryterium _Ustronia.jpg Rajdowe kryterium Ustronia