Damian Boncela Motorsport w RSMP

Strona główna/prasówki załóg/Damian Boncela Motorsport w RSMP

Damian Boncela Motorsport w RSMP

Damian Boncela Motorsport zadebiutuje w RSMP!!!

Rajd Świdnicki rozpocznie zmagania w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Klasa RallyN jest tak skonstruowana, że możliwość startów w RO i równocześnie w RSMP nigdy nie była tak łatwa! Damian Boncela spełni swoje marzenie i zadebiutuje na najwyższym rajdowym szczeblu już w tym sezonie. Mocno trzymamy kciuki za szaloną KIA PICANTO!!

Na tą chwilę czekałem odkąd pierwszy raz wsiadłem do Rajdówki. Po 8 latach mogę z dumą napisać, że warto dążyć do celu i spełniać swoje marzenia.
Nasz najbliższy występ będzie stanowił debiut w RSMP : “Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski”. Rajd Świdnicki znany dawniej jako Rajd Elmot rozgrywany na asfaltowych oesach Gór Sowich. Nasz zespół już zaczął ostre przygotowania do wyjazdu na Rajd, który odbędzie się 21-23 kwietnia 2023r.
Ciesze się, że mogę stanąć na starcie z najlepszymi zawodnikami w Polsce. Moim celem będzie czyste przejechanie rajdu oraz meta w Świdnicy.
Chciałbym oczywiście na stałe zagościć w cyklu RSMP, lecz na tą chwilę cieszę się z tego co sam osiągnąłem i w jakim miejscu jestem.

Frasses Bar
Mytnik – Dystrybutor części samochodowych
FUH MAT MAT Krzysztof Mącior
Level56 Marketing Reklama Social Media
Tint Rally Team
We4brand
Automobilklub Tomaszowski
SkierniewickieRajdy
PZM RallyN / RxN / RacingN

 630 wszystkich wyświetleń,  2 wyświetleń dzisiaj

 
marzec 14th, 2023|Kategoria: prasówki załóg|Tagi: , , , , , |
Udostępnij

O Autorze:

Zostaw komentarz