Życiówka Bieda Rally Team!!

Strona główna/prasówki załóg/Życiówka Bieda Rally Team!!

Równo z metą Rajdu Wisły dobiegł końca sezon 2021 RSPŚl SKJS.

 

Rafał Marzec i Marcin Naworol debiutując w cyklu SKJS pokazali swoje świetne tempo!

Festiwalowy-WYGRANY
Małopolski-WYGRANY
Wisły-WYGRANY!!!

Trzy wygrane rajdy pozwoliły załodze srebrnej Hondy odnieść największy sukces w ich dotychczasowych startach. Roczną klasyfikację w klasie 1 kończą z tytułem MISTRZOWSKIM!. Czy można było wymarzyć sobie lepszy sezon? Zabrakło może jedynie finału w Barbórce Cieszyńskiej. Jednak mimo to chłopaki mogą być z siebie dumni poświęcając czas i pieniądze na realizację swojej pasji, otrzymali wspaniała nagrodę za cały sezon.

Sam Rajd Wisły to dla załogi prawdziwy emocjonalny roller coaster. Problemy zaczęły się jeszcze przed startem, gdy nie udało się przejechać wszystkich dopuszczalnych przejazdów zapoznania. Do piątkowego prologu ruszają dopiero po 20:30 i jednogłośnie twierdzili- Nie mieliśmy pomysłu na ten odcinek, jednak na mecie mieliśmy banana od ucha do ucha 😀

Sobota to dwa odcinki w trzech pętlach. Laliki i Istebna, pierwsza pętla absolutnie na plus

Sobota zaczyna się od odcinka Laliki do którego miałem największe obawy. Po prostu mi nie siedział. I na dzień dobry mamy wolny przejazd z powodu dzwonów innych załóg. Więc jedziemy Istebna która za to leżała mi idealnie. 7 sekund przewagi na drugą załogą w klasie mówi swoje wiec można powiedzieć ze dobrze się jechało.-skomentował Rafał

Niestety druga pętla to walka z awarią i sytuację nieco ratuje odwołany OS Istebna, o czym opowiedział nam Marcin

Druga pętla, odcinek Laliki- w połowie odcinka samochód powyżej 4,5tys obrotów wchodzi w procedurę startu przez co zyskujemy drugi wynik, a winna okazała się wtyczka na skrzyni biegów. Odcinek Istebna jedziemy drogą alternatywną, gdyż pojawiła się karetka na odcinku. Mocno namieszały nam w głowie usterki przed ostatnią pętlą. Czuliśmy, że chyba oddamy prowadzenie Dawidowi Janeczko bo nie byliśmy do końca pewni samochodu. Mocno zepsuła się też pogoda, zaczął padać deszcz i nawet grad.

Ostatni pętla to strzał w dziesiątkę z doborem opon i Honda melduje się na pierwszym miejscu z przewagą 2,4s!!

Wielka radość na mecie! Mistrzostwo w kieszeni, czas na świętowanie!!

Podziękowania dla naszych żon za trzymanie kciuków i Wielkie wsparcie. Wielkie ukłony dla Piotra Carhauler za pomoc merytoryczną oraz serwis. Sebastian Hus, Maciej Mołek za zadbanie o samochód.  Oraz wielkie gratulacje dla załóg JANECZKO/TCHÓRZEWSKI za drugie miejsce oraz WOŁOWIEC/SOMMER za trzecie miejsce.

Dla mnie też były bardzo ważne słowa i motywacja od genialnych pilotów Piotr Bywalec oraz Piotr Jedrysek.-Marcin

Czekamy z niecierpliwością na nowy sezon i nadal postaramy się wspierać wesołą załogę Hondy w ich poczynaniach na odcinkach specjalnych!

 

październik 26th, 2021|Kategoria: prasówki załóg|Tagi: , , , |

O Autorze:

Zostaw komentarz