Bartek Tondryk przed GSMP Limanowa

Strona główna/gsmp/Bartek Tondryk przed GSMP Limanowa

26-28.07.2019 rozegrany zostanie 11.Wyścig górski Limanowa! Na piątkowym Odbiorze Administracyjnym i Badaniu Kontrolnym powinno stawić się 115 kierowców, którzy będą klasyfikowani w mistrzostwach Europy, Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski i GSMP Historycznych. Stawka GSMP to 86 kierowców 5 znajduje się na liście GSMP historycznych. Wśród zawodników GSMP znajduje się Bartek Tondryk, który wraca do rywalizacji po wygranych dwóch wyścigach w Załużu, później niestety zaliczył przymusową pauzę.

Teraz wraca w swoim ulubionym wyścigi w Limanowej, aby zmierzyć się z popularną przełęczą pod Ostrą. Tym razem walka o wygraną nie będzie łatwa gdyż przyjdzie mu się zmierzyć z 8 rywalami w klasie – 1500. Jak mówi sam kierowca „dziewięć aut w klasie będzie ciężko… Nastrój jak najbardziej bojowy, jestem już prawie gotowy, zostało kilka spraw do dogrania. Pewne jest to że tanio skóry nie sprzedam. Choć mam świadomość że sprzęt konkurencji jest nieco szybszy”

Mocno trzymamy kciuki za Bartka w jego kolejnym starcie i zapraszamy wszystkich do kibicowania na trasie już w nadchodzący wekend!
Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie organizatora :http://www.wysciggorski.pl/115-uczestnikow-na-11-wyscigu-gorskim-limanowa-2019.html

O Autorze: