Bartek Tondryk dublet na inauguracje GSMP!

Strona główna/News/Bartek Tondryk dublet na inauguracje GSMP!

Tydzień minął od 1 i 2 Rundy GSMP wyścigu Bieszczadzkiego w Załużu, wróćmy jeszcze do tego jak pojechał Bartek Tondryk w swoim Cinquecento. Wszystko co dobre zaczęło się w sobotnich treningach które oba udało mu się wygrać! Popołudniowe dwa podjazdy wyścigowe poszły po myśli Bielskiego kierowcy, wygrał oba podjazdy i zdobył komplet punktów za pierwszą rundę, co było jego pierwszą wygraną w startach w GSMP!!

Niedziela stała pod znakiem zapytania co do pogody, mimo chmur aura była łaskawa dla zawodników i mogli dać z siebie 110% na suchym asfalcie!! Bartek pokazał klasę w 1 podjeździe wygrywając o ponad 3s, a w drugim przejeździe jak sam mówi jadąc na 100% przegrywa zaledwie o 0,646s co dało mu kolejne zwycięstwo!!!

Bartek:

Dziękuję żonie Dominice za upór w dopinaniu budżetu. Sponsorom – Beskidzka Agencja Ubezpieczeń Krzysztof Barnat oraz Studio Fotograficzne Foto Artur. Serwis – Dawid Krzempek oraz Dawid Szpyra, nieźli akrobaci, powaga !! 😀 Oraz Marcin Korczyk za mega przysługę!!! Następny start planuję na Magura Małastowska… Ale nie jestem pewny, czy ogarnę budżet, w każdym razie jestem dobrej myśli.

Maj 19th, 2019|Kategoria: News|Tagi: , , |