Ze Skierniewic na Mistrzostwa Śląska

Strona główna/prasówki załóg/Ze Skierniewic na Mistrzostwa Śląska

Ze Skierniewic na Mistrzostwa Śląska

Skierniewickie załogi w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska.

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Śląska od zawsze przyciągają do siebie załogi z całej Polski. Udane starty w poprzednim sezonie zachęciły do powrotu na Śląsk Damiana Boncele w Fiacie Cinquecento. Piotr Połeć dał się namówić na wspólne wyjazdy i wraca na odcinki w Hondzie Civic.

Start w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska to kolejne wyzwanie jakie na ten rok postawiło sobie dwóch Skierniewickich kierowców.

Piotr Połeć i Damian Boncela wystartują w jednym z najbardziej znanych i docenianych cykli rajdów w Polsce. Przed nimi 5 kultowych rajdów po malowniczych terenach południowej Polski. Piotr Połeć powraca po kilkuletniej przerwie za kierownice Hondy Civic TypeR .

Przyjemność z jazdy tym samochodem jest ogromna, a ze ścigania się nim pewnie będzie jeszcze większa. Będę starał się jechać rozważnie, wyciągając maksimum radości z każdego kilometra przybliżającego nas do mety. Lubię wyzwania i bardzo się cieszę, że mogę powrócić za kierownicę naszej hondy. – mówi Piotr

Damian zadebiutował w RO w poprzednim sezonie, teraz czas wykorzystać zebrane doświadczenie

Damian Boncela – Już za kilka tygodni będziecie mogli nas oglądać ponownie na rajdowych odcinkach. Zaczniemy Rajdem Festiwalowym, który na pierwszy rzut oka wydaję się dosyć prostym rajdem, lecz często te proste rzeczy są dla nas trudne. Na ten sezon patrzę z optymizmem i pokorą. Mam apetyt na dobry wynik w klasie Classic na koniec sezonu w naszym Cinquecento.

Oba samochody treningowo wystartują w GP Tomaszowa Mazowieckiego już 7-8 maja! W całym seonie 2022 przeczytacie o ich występach na naszej stronie 🙂

 

 408 wszystkich wyświetleń,  2 wyświetleń dzisiaj

 
maj 3rd, 2022|Kategoria: prasówki załóg|Tagi: , , |
Udostępnij

O Autorze:

Zostaw komentarz