Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Automobilklub Południowy serdecznie zaprasza na wydarzenie pod nazwą ” Eximius Oes”, które odbędzie się w niedzielę 14 lipca 2024 w Zabierzowie.
Honorowy Patronat nad tą imprezą objęła Pani Wójt Gminy Zabierzów- Dorota Kęsek. Impreza będzie odbywać się na zupełnie nowym, bardzo atrakcyjnym terenie Eximius Park, który jest jednocześnie partnerem naszej imprezy.

Wydarzenie “Eximius Oes” zostanie podzielone na dwie oddzielone od siebie strefy. Część główna, to strefa sportowa, gdzie będą odbywać się zmagania zawodników. Trasę będzie stanowić odcinek w całości asfaltowy, który będzie przebiegał po bardzo interesujących drogach wewnętrznych i zawierał będzie dwa różne ronda pokonywane przez startujących.

W części rekreacyjnej będzie można skorzystać ze strefy gastronomicznej, strefy relaksu i innych atrakcji, które będą towarzyszyć podczas wydarzenia “Eximius Oes”. Ponadto także w tej strefie będzie dostępne stanowisko, gdzie będziemy gościć policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji
w Krakowie, którzy będą odpowiadać na wszelkie pytania z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz innych zagadnień w tej tematyce.

Będą też pokazy samochodów klasycznych, samochodów amerykańskich oraz pokazy innych interesujących pojazdów.
Ponadto w przerwach między odcinkami dla chętnych, będą odbywały się charytatywne przejazdy Rally Taxi po tej samej trasie, którą będą pokonywać startujący w imprezie zawodnicy.

Ważna informacja dla startujących uczestników: Wydarzenie to odbędzie się na starych zasadach regulaminowych- mogą w niej brać udział tak jak dotychczas- samochody, które posiadają ważny przegląd, ubezpieczenie OC, kierowca musi posiadać prawo jazdy oraz pilota. Trasa będzie składać się z kilkumetrowego odcinka dojazdowego po drodze publicznej – z mety, aż do ponownego startu odcinka.

Na stronie https://poludniowy.eu/ dostępny jest już regulamin imprezy “Eximius Oes” oraz formularz zgłoszeniowy.

Wstęp bezpłatny.

 261 wszystkich wyświetleń,  1 wyświetleń dzisiaj

 
Udostępnij