Wsiądź do Škody Fabii Rally2 evo przed Valvoline Rajd Małopolski 2023!

Strona główna/Rajdy/Wsiądź do Škody Fabii Rally2 evo przed Valvoline Rajd Małopolski 2023!

Wsiądź do Škody Fabii Rally2 evo przed Valvoline Rajd Małopolski 2023!

VD Dystrybutor Valvoline, Valvoline Rajd Małopolski i MotoOrkiestra Kraków grają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Do wylicytowania jest przejazd na prawym fotelu Škody Fabii Rally2 evo w ramach co-drive, który zorganizowany zostanie na odcinku testowym w terminie poprzedzającym rajd. Jeśli masz serce by pomagać, kochasz rajdy i chcesz poczuć się jak uczestnik imprezy rangi Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, to ta licytacja jest właśnie dla Ciebie! Licytacja trwa: https://allegro.pl/oferta/valvoline-rajd-malopolski-przejazd-skoda-fabia-r5-13160173059

W tym roku WOŚP gra już po raz 31., a my włączamy się do ogólnopolskiej akcji, zrzeszającej miliony ludzi, którym nie jest obojętne dobro innych. Dla człowieka, który chce i może pomagać, który lubi pozytywne emocje i prędkość, VD Dystrybutor Valvoline i Valvoline Rajd Małopolski przekazują na licytację miejsce na prawym fotelu Škody Fabii Rally2 evo Rafała Kwiatkowskiego, kierowcy Valvoline Rally Team i aktualnego mistrza Polski w klasie NAT2. Najważniejszy jest cel i dobra rajdowa zabawa!

Osoba, która wygra licytację, będzie mogła zasiąść na prawym fotelu Škody Fabii Rally2 evo i przejechać się wraz z Rafałem Kwiatkowskim po odcinku testowym. Rajdówka pochodząca z czeskiej stajni, to żywa legenda kategorii WRC 2, Rajdowych Mistrzostw Świata. W samochodzie z turbodoładowanym silnikiem o pojemności 1,6 litra i mocą 280 KM swoje triumfy w ostatnich latach święcili tacy kierowcy jak: Kajetan Kajetanowicz, Mikołaj Marczyk, Andreas Mikkelsen czy Emil Lindholm.

Dokładny termin i miejsce testów zostanie podany bliżej terminu rajdu. Na miejsce testów (południe Polski) wygrywający licytację dojeżdża we własnym zakresie. Licytacja przejazdu już trwa i zakończy 12 lutego 2023 roku. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku gra pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Zapraszamy serdecznie do licytowania!

VALVOLINE – już od 150 lat jest wiodącym dostawcą technologii środków smarnych. Od opracowania w roku 1939 oleju silnikowego X-18, przez opracowanie wysokowydajnego wyścigowego oleju silnikowego w roku 1965, do opracowania oleju MaxLife do silników o dużym przebiegu w roku 2000, Valvoline wciąż oferuje kierowcom innowacyjne produkty maksymalizujące ochronę silników ich samochodów. Dzisiaj Valvoline prowadzi globalną sieć laboratoriów badawczo-rozwojowych, dystrybucji i obsługi klienta w 140 krajach. Oprócz wiodących w branży produktów, Valvoline oferuje rosnącą siłę globalnej marki i innowacyjne narzędzia, dzięki którym Valvoline jest cennym partnerem dla warsztatów, dealerów, sprzedawców detalicznych, producentów sprzętu i podmiotów gospodarczych. Valvoline jest dumna z tego, że jako jedyny producent olejów silnikowych może wykonywać wszystkie pięć wymaganych rodzajów badań dla kategorii benzyny API i ILSAC w naszym laboratorium badawczym. Te zaawansowane technologie badania silników dają Valvoline niezależność i elastyczność w opracowywaniu innowacji dla naszych klientów. Valvoline nieustannie się rozwija, kontynuując długą tradycję wprowadzania innowacji oferujących użytkownikom i partnerom wartość dodaną.

VD DYSTRYBUTOR VALVOLINE – oficjalny dystrybutor produktów marki Valvoline na rynku polskim. W swojej ofercie posiada pełną gamę produktów klasy premium do samochodów osobowych, ciężarowych, pojazdów terenowych i motocykli oraz stacjonarnych silników przemysłowych. W katalogu VD znajdują się: oleje i smary samochodowe, chemia samochodowa, dodatki uszlachetniające, Professional Series, środki warsztatowe oraz produkty Tectyl. Oferta VD Dystrybutor Valvoline skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i sklepów, hurtowni i warsztatów samochodowych na obszarze województwa małopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego, lubelskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, łódzkiego i mazowieckiego.

Wykwalifikowani handlowcy VD Dystrybutor Valvoline zapewniają nie tylko rzetelną i sprawną obsługę w zakresie sprzedaży i dystrybucji, ale także profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich produktów Valvoline.

 295 wszystkich wyświetleń,  1 wyświetleń dzisiaj

 
styczeń 28th, 2023|Kategoria: Rajdy|Tagi: |
Udostępnij

O Autorze:

Administrator strony, newsy, wydarzenia, design, galerie zdjęć. Zapraszam do kontaktu: np126p@gmail.com

Zostaw komentarz