Tint Rally Team przed rajdem Nadwiślańskim

Strona główna/prasówki załóg/Tint Rally Team przed rajdem Nadwiślańskim

Tint Rally Team przed rajdem Nadwiślańskim

Rajd Był Fajny, rajd był długi…

Damian Boncela z Alicją Biernat przystępują do drugiego wspólnego rajdu.

Alicja ledwo co wsiadła na gorący fotel Picanto, a już staje przed kolejnym wyzwaniem na poziomie RSMP. Damian obrał w tym sezonie bardzo ambitną drogę walki o najwyższy tytuł w klasyfikacji RallyN i poświęcił start w Nysie na rzecz Rajdu Nadwiślańskiego.

Druga runda RSMP rozegrana zostanie już w najbliższy weekend w Puławach. W piątek załogi mają przed sobą zapoznanie z trasą, a w sobotnie południe rozpocznie się ściganie na czas. Rajd zakończy się popołudniu w niedziele.

Takich odcinków nie znajdziemy na żadnym innym rajdzie.

Odcinki specjalne wokół Puław mają swoją niepowtarzalną charakterystykę, rajd rozgrywany w scenerii sadów potrafi zaskoczyć najbardziej doświadczonych zawodników.

Głównym problemem może być wyczucie punktów hamowania, piach zalegający na drodze, oraz szybkie trasy mogą być bardzo zdradliwe nawet przy stosunkowo niewielkiej mocy Kii Picanto Damiana i Alicji.

Pozytywne nastawienie nie opuszcza załogi.

Damian jak zawsze mówi o jeździe na 100% ku uciesze kibiców! Alicja po przełamaniu się podczas rajdu Świdnickiego może teraz dodatkowo podzielić się spostrzeżeniami co można zrobić nieco inaczej dla poprawienia współpracy na kolejne starty.

Tym razem niestety jesteśmy sami w klasie RallyN3, naszymi rywalami w klasyfikacji RallyN będą dwie załogi w Alfa MiTo i Citroen DS3 oba w spec. RallyN1. Postaramy się jechać jak zawsze na 100% bo tylko wtedy możemy się lepiej zgrać, aby nie bać się rywali w kolejnych startach. Idąc tropem im więcej kilometrów, tym lepiej wybraliśmy rajd Nadwiślański zamiast Nyskiego- Damian

Rajd Świdnicki był dla mnie debiutem w rajdach RSMP, oraz debiutem na prawym fotelu u Damiana. Nasze pierwsze wspólne kilometry nie były idealne, jednak kolejny start w RSMP na pewno zaprocentuje dla nas przed bardzo trudnym rajdem Małopolskim, który czeka na nas na początku czerwca.-Alicja

Starty załogi w tym sezonie wspierają

 246 wszystkich wyświetleń,  2 wyświetleń dzisiaj

 
Udostępnij

O Autorze:

Zostaw komentarz