RMF FM partnerem głównym Valvoline Rajd Małopolski!

Strona główna/Rajdy/RMF FM partnerem głównym Valvoline Rajd Małopolski!

Valvoline Rajd Małopolski z roku na rok rośnie w siłę a z nim grono jego partnerów. W tym sezonie lipcową imprezę w roli partnera głównego wspierać będzie radio RMF FM – największa i najpopularniejsza rozgłośnia w Polsce. Witamy na pokładzie rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski!

RMF FM dołącza do grona partnerów Valvoline Rajd Małopolski. Najbardziej opiniotwórcza, gromadząca codziennie blisko 8,5 miliona słuchaczy stacja od lat aktywnie wspiera najważniejsze zawody sportowe w naszym kraju. Dzięki tej współpracy kibice będą mogli usłyszeć raporty z trasy w „Faktach Sportowych RMF FM” i przeczytać bieżącą relację z trasy w portalu RMF24.pl. A to wszystko dzięki obecności na miejscu wozu satelitarnego i reporterów radia.

– RMF FM nie tylko zawsze informuje o najważniejszych wydarzeniach sportowych w kraju i na świecie, ale w wiele z nich aktywnie się angażuje, by wspólnie z naszymi słuchaczami przeżywać związane z zawodami emocje. Cieszymy się, że możemy być obecni podczas tak ważnego wydarzenia jak Valvoline Rajd Małopolski i nie tylko przekazywać najświeższe newsy i wyniki z przebiegu rajdu, ale też być obecni na miejscu i przygotować niezwykłe atrakcje. Będziemy kibicować razem z naszymi słuchaczami – tymi, którzy przyjdą na trasę i tymi przed odbiornikami radiowymi – mówi Karol Król, brand manager RMF FM.

Oprócz tego partner główny Valvoline Rajd Małopolski, specjalnie dla fanów, przygotuje wyjątkową strefę kibica, w której znajdzie się wiele atrakcji. Trzecią edycję rajdu zamknie dodatkowo punktowany odcinek specjalny, tzw. Power Stage, o Puchar RMF FM!

– Jako Valvoline Rajd Małopolski chcemy się rozwijać z roku na rok. Pierwszym poważnym sygnałem było włączenie naszej imprezy do kalendarza RSMP. Kolejnym wielkim dla nas krokiem jest dołączenie do grona partnerów radia RMF FM. To niewątpliwie największa rozgłośnia w Polsce, która każdego dnia gromadzi przed odbiornikami najwięcej słuchaczy, a dodatkowo jest mocno zakorzeniona w naszym regionie. To dla nas ogromny zaszczyt i satysfakcja móc ogłosić taką współpracę – zapewnia Gabriel Borowy, przewodniczący komitetu organizacyjnego Valvoline Rajdu Małopolski.

Spółka Grupa RMF powstała w 1997 roku jako Broker FM. Pod obecną nazwą funkcjonuje od roku 2009. Podstawowym przedmiotem działalności spółki jest sprzedaż czasu reklamowego w stacjach radiowych RMF FM, RMF Classic i RMF MAXX oraz powierzchni reklamowej na internetowej platformie stacji radiowych RMFon, w portalu informacyjnym RMF24 i w serwisach stacji radiowych.

Grupa RMF funkcjonuje w strukturach Bauer Media Group – holdingu prowadzącego działalność w segmentach: wydawniczym, poligraficznym, radiowym i internetowym.

Valvoline Rajd Małopolski 2023 rozegrany zostanie w dniach 6-8 lipca jako runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Rajdowych Mistrzostw Południa. Zawody rozegrane zostaną na terenach powiatu suskiego oraz powiatu wadowickiego, z bazą w Makowie Podhalańskim. Więcej informacji na www.rajdmalopolski.pl.

 27 wszystkich wyświetleń,  1 wyświetleń dzisiaj

 
styczeń 14th, 2023|Kategoria: Rajdy|Tagi: , |

O Autorze:

Administrator strony, newsy, wydarzenia, design, galerie zdjęć. Zapraszam do kontaktu: np126p@gmail.com

Zostaw komentarz