Rajd Ziemi Głubczyckiej z Michałem Rokitą

Strona główna/Rajdy/Rajd Ziemi Głubczyckiej z Michałem Rokitą

W najbliższy weekend z mocnym opóźnieniem rozpoczyna się sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Rajd Ziemi Głubczyckiej kolejny raz otworzy zmagania w Śląskim czempionacie.

Lista zgłoszeń zamknęła się przy 52 zgłoszeniach, co w porównaniu do poprzedniego sezonu jest dobrym wynikiem. Opóźnienie startu RSMP bardzo pomogło i na liście widnieją nazwiska z czołówki Mistrzostw Polski w samochodach R5 oraz R2! Start takich zawodników jak Kasperczyk, Wróblewski, Byśkiniewicz czy Słobodzian może być bardzo motywujący dla zawodników rywalizujących w Mistrzostwach Śląska i dodać emocji w walce o zwycięstwo. Wśród zgłoszonych kierowców znalazł się Michał Rokita w Renault Clio. Z Michałem jako portal np126p.pl pojedziemy cały sezon 2020 więc na bieżąco będziemy informować o jego wynikach i kolejnych startach.

Michał w tym rajdzie jest zmuszony zmienić pilota i na prawym fotelu zasiądzie Michał Kłos. Jak sam mówi Jest świetnie przygotowany do sezonu dzięki dłuższej przerwie mógł lepiej poznać swoje nowe Renault Clio i solidnie przetestować różne podzespoły.

Rozpoczynamy nowy sezon RSMŚl. W ostatnim czasie wraz z Witek Motorsport poświęciliśmy sporo czasu na ustawienie samochodu i przygotowanie przed pierwszym rajdem. Przerwa między sezonami pozwoliła na lepsze poznanie nowego samochodu i weryfikację podzespołów. Do Głubczyc jedziemy z zamiarem walki i osiągania jak najlepszych czasów na odcinkach, które wyglądają na bardzo ciekawe i szybkie. Rajd Ziemi

Czy Michał ponownie błyśnie talentem jak miało to miejsce w poprzednim sezonie? Czy pokonał demona który siedział w poprzednim samochodzie powodując awarie? Czy jest w stanie wygrać ten rajd? Wiele niewiadomych na które odpowiedź poznamy w niedzielne popołudnie, z naszej strony mamy nadzieję na 3x na tak i załoga Rokita/Kłos wjedzie na rampę jako zwycięzcy!!

Starty teamu Rokita Motorsport wspierają:
Extreme – Performance Tyres
GB Promotion
Strongflex.eu
RStechnology Adam Rachfał
SIADLY.COM-Motorsport & Graphics
Okleic.pl
M-Drive Motorsport gearbox transmissions.

Lipiec 22nd, 2020|Kategoria: Rajdy|Tagi: , , |

O Autorze:

Zostaw komentarz