N4 Motorsport- Rajd Festiwalowy

Strona główna/prasówki załóg/N4 Motorsport- Rajd Festiwalowy

Mieszane uczucia po debiucie w RSMŚl zespołu N4 Motorsport

 

Piotr Żbikowski/Marcin Bieniak od sezonu 2021 tworzą wspólnie zespół N4 Motorsport. Głownym celem na ten sezon są starty w RSMŚl Mitsubishi Lancerem. Od pierwszej rundy Śląskiego czempionatu, czyli Rajdu Festiwalowego jedziemy razem z nimi!

Przed debiutem w Mistrzostwach Śląska ekipa zaliczyła kilka startów treningowych m.in. w Rajdzie Ziemi Głubczyckiej która w tym roku stanowiła rundę Tarmac Masters. Przed inauguracyjną rundą RSMŚl podczas testów na prawym fotelu Lancera zasiadł również Adam Sroka pomagając szukać limitów.

Mimo debiutanckiego startu nadzieje na dobry wynik były spore. Niestety na sobotnim prologu mały błąd poskutkował kilku sekundową stratą do rywali. Niedziela to pokaz postępów poczynionych na treningach i Piotr z MArcinek awansowali na 2 miejsce w rajdzie po 4 odcinku specjalnym. Niestety stare rajdowe przysłowie mówi „Kto idzie grubo…”(resztę znacie) i nadszedł OS5. Nieco zbyt szybko najechany zakręt i wizyta w głębokim rowie-Dobrze się skończyło, ale mogło być o wiele gorzej-powiedział nam Marcin po rajdzie.

Niestety debiut nie skończył się na mecie, jednak ekipa nie składa broni, szybka naprawa i już w niedziele wystartują na torze Fiata w Tychach przygotowując się do Rajdu Małopolskiego rozgrywanego 30-31 lipca!

Czerwiec 10th, 2021|Kategoria: prasówki załóg|Tagi: , , , , |

O Autorze:

Zostaw komentarz