N4 Motorsport po rajdzie Nyskim

Strona główna/prasówki załóg/N4 Motorsport po rajdzie Nyskim

N4 Motorsport po rajdzie Nyskim

Piotr Żbikowski i Marcin Bieniak wrócili na rajdowe trasy RMP

Plany na ten sezon załogi Lancera EVO IX były inne.

Piękny Lancer EVO miał w tym roku pojawić się na trasach RSMp, jednak rzeczywistość bywa okrutna i po raz kolejny mogliśmy cieszyć oko jazdą Piotrka w rajdzie Nyskim.

Przetarcie przedsezonowe podczas testów organizowanych przed rajdem pozytywnie nastawiło załogę do walki podczas inauguracyjnej rundy sezonu.

Weekend w Nysie można spokojnie zapisać do tych udanych.

Rajd rozpoczął się w sobotnie popołudnie, dwukrotnym przejazdem krótkiego prologu po ulicach Nysy. Tam nie można było wysuwać wniosków co do przebiegu rajdu. Niedziela to już ściganie na dwóch mega szybkich odcinkach specjalnych, przejeżdżanych trzykrotnie.

Po 50km jazdy na czas załoga Żbikowski/Bieniak melduje się na 2 miejscu w klasie OPEN1. Wynik ten jest jeszcze lepszy wtedy, gdy zwrócimy uwagę na rywali w klasie. Dwa samochody klasy Rally2, a na najwyższym stopniu podium załoga Matulka/Dymurski!

Wielkie gratulacje z naszej strony za walkę i już czekamy na start w rajdzie Małopolskim!

Krótko od załogi

Inauguracja sezonu RMP zakończona ! Wracamy z Rajd Nyski zadowoleni zarówno z odcinków które były dla nas przygotowane jak i z tempa która dało nam całkiem niezły wynik 2-giego miejsca w klasie open 4WD.
Weekend w Nysie dobiega końca my szczęśliwi wracamy do domu, obmyślając już plan na zbliżający się pomału Rajd Małopolski
Dziękujemy za doping i do zobaczenia!
fot. Facebook/N4motorsport

 102 wszystkich wyświetleń,  2 wyświetleń dzisiaj

 
Udostępnij

O Autorze:

Zostaw komentarz