MiTo rally przed rajdem Małopolskim.

Strona główna/prasówki załóg/MiTo rally przed rajdem Małopolskim.

MiTo rally przed rajdem Małopolskim.

MiTo rally zmierzy się z Małopolskimi odcinkami.

Klasa RallyN1 w tym roku przywitała na odcinkach nową konstrukcję.

Alfa Romeo MiTo zadebiutowała w tym roku na odcinkach specjalnych w rękach bardzo szybkiego Szymona Dawidowa. Wcześniej mogliśmy podziwiać bezkompromisowy styl jazdy Szymona w Fiacie Seicento,  nowy sezon przyniósł jednak spore zmiany. “Awans” na kierowcę licencjonowanego, przesiadka do nowego auta i debiut w RSMP podczas Rajdu Świdnickiego. Rajd Małopolski będzie 3 startem w tym sezonie, po rajdach Świdnickim i Nadwiślańskim w klasyfikacji RSMP, czas pokazać że MiTo nie tylko dobrze wygląda, ale potrafi również bardzo szybko pojechać.

Ośmiu rywali do pokonania.

Po dwóch mocno testowych startach czas pokazać co w MiTo siedzi. Ośmiu rywali czeka na Szymona Dawidowa z Maksymilianem Sitkiem. Celem załogi jest dalszy rozwój auta i choć walka będzie trudna to możemy być pewni, że tanio skóry nie sprzedają.

Prolog i sześć odcinków specjalnych na bardzo wymagających drogach Małopolski. Doświadczenie z poprzednich lat w walce z rywalami w mocniejszych autach może zaprocentować na tych niesamowitych odcinkach. Czy uda się pojechać na tyle szybko żeby znaleźć się na podium? Zobaczymy już w sobotnie popołudnie!’

Dowiedz się więcej

Od rajdu Małopolskiego rozpoczynamy opisywanie wam poczynań rajdowych zespołu MiTo rally.

Jeśli chcecie być na bieżąco zapraszamy na profil facebook/Mitorally

Zapraszamy również do odwiedzin załogi w serwisie w Wadowicach i mocnego dopingu na odcinkach!

 186 wszystkich wyświetleń,  2 wyświetleń dzisiaj

 
czerwiec 4th, 2024|Kategoria: prasówki załóg|Tagi: , , |
Udostępnij

O Autorze:

Zostaw komentarz