Kto? w czym? przed sezonem 2021

Strona główna/Rajdy/Kto? w czym? przed sezonem 2021

Rajdowa karuzela nabiera tempa. Kolejni kierowcy odkrywają karty przed startem sezonu ProfiAuto RSMP. Start sezonu otwiera 49. Rajd Świdnicki KRAUSE!  24 kwietnia gdzie zobaczymy czołówkę Polskich kierowców. Zapraszam na krótki przegląd tego co już ujawniono jeśli chodzi o RSMP ale i nie tylko.

Chyba największa niespodzianka. Siemanko wraca w topowym aucie Skodą Fabia Rally 2 evo.

Załogi Marten Sport W.Chuchala S.Rozwadowski oraz F.Pindel K.Pietruszka rozpoczną rywalizacje na rajdowych trasach od rundy Marten Tarmac Masters.
Wojciech Chuchała wraz z Sebastian Rozwadowski oprócz tego zaliczą pełny sezon RSMP Skodą Fabia Rally 2 evo. Druga załoga Filip Pindel i Krzysztof Pietruszka wytarują w pełnym cyklu TM oraz wybranych rundach RSMŚ znanym już Peugeotem 208 R2. Obsługą samochodów zajmie się, niezawodny partner Car Speed Racing

 

Kamil Bolek wraz z pilotem Łukaszem Jastrzębskim mieli już okazje przetestować nowego Peugeota 208 Rally 4 podczas SlovakiaRingu gdzie sięgnęli po zwycięstwo w dwóch klasach w 2WD i klasie 5.

 

Zbyszek Gabryś wraca na trasy RSMP w sezonie 2021 w VW Polo R5. Zbyszek testował również Fiestę ale ostatecznie wybór padł na Polo.

 

Kacper Wróblewski i Jakub Wróbel w RSMP będą startować Skodą Fabią Rally2 EVO. Zwieńczeniem sezonu dla zawodników ORLEN Team ma być grudniowa rywalizacja w Rajdzie Barbórka.

 

BTH Rally Team czyli Łukasz Kotarba i Tomasz Kotarba mają juz pierwsze starty w sezonie 2021 za sobą w Kowax Valasska Rally gdzie zajęli 10 miejsce. Podobnie jak rok temu trasy w tym roku będą pokonywać Citroenem C3 R5

 

Jakub Brzeziński w sezonie 2021 ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski powalczy za kierownicą Forda Fiesty Rally4. Na prawym fotelu ponownie usiądzie Dariusz Burkat.

 

Maciej Lubiak zaliczył już pierwszy start na Słowacji na RALLY SLOVAKIA RING w HYUNDAI i20 R5. startu nie może zaliczyć do udanych po efektownym dachowaniu.

 

Adrian Chwietczuk dopiero 20 kwietnia ujawni swoje plany na sezon 2021. Czekamy z niecierpliwością.

Kierowca LOTOS Rally Team, razem z pilotem, Maciejem Szczepaniakiem, zaliczy pełny sezon w najliczniejszej kategorii WRC 3. Walkę o tytuł mistrzowski rozpoczną od debiutującego w kalendarzu asfaltowego Rajdu Chorwacji. Polacy ponownie połączą siły z hiszpańskim tunerem RaceSeven, który będzie odpowiadał za obsługę ich Skody Fabii Rally2 Evo w najnowszej specyfikacji.

Kwiecień 3rd, 2021|Kategoria: Rajdy|Tagi: , , |

O Autorze:

Zostaw komentarz