Dołącz do organizacji Valvoline Rajdu Małopolski 2024

Strona główna/Rajdy/Dołącz do organizacji Valvoline Rajdu Małopolski 2024

Dołącz do organizacji Valvoline Rajdu Małopolski 2024

Dołącz do organizacji Valvoline Rajdu Małopolski 2024 i przyjrzyj się rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski z bliska!

W dniach 6-8 czerwca 2024 roku zorganizowana zostanie kolejna edycja Valvoline Rajdu Małopolski, która drugi rok z rzędu będzie rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i jednocześnie pierwszy raz zostanie zorganizowana w ramach Mistrzostw Europy Centralnej FIA CEZ. Organizatorzy zachęcają, by dołączyć do sztabu i współorganizować to wielkie wydarzenie!

Rajd samochodowy to niezwykłe wyzwanie w aspektach logistycznych, marketingowych, technicznych czy regulaminowych. Tegoroczna edycja Valvoline Rajdu Małopolski zyskała nową bazę w Wadowicach i przebiegać będzie przez tereny powiatów suskiego oraz wadowickiego. Aby rywalizacja przebiegła w dobrej atmosferze, a przede wszystkim – bezpiecznie – potrzeba wysiłku około pół tysiąca osób!

– Zobacz od środka, jak wygląda organizacja rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, a także zawodów rangi międzynarodowej, czyli mistrzostw Europy Centralnej FIA CEZ. Valvoline Rajd Małopolski, to jedna z największych imprez sportowych organizowana w naszym regionie. Takie wydarzenie wymaga nakładu pracy wielu osób i dlatego do współpracy poszukujemy osób, które zajmą odpowiedzialne stanowiska przy zabezpieczeniu trasy, wsparciu w kwestiach technicznych, logistycznych, a także promocji i marketingu samych zawodów. Nawet jeśli nie masz doświadczenia, ale czas i dobre chęci, to znajdziemy dla Ciebie miejsce i nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Współpraca przy organizacji Valvoline Rajdu Małopolski to także doskonała okazja, by rozpocząć swoją przygodę z rajdami samochodowymi – mówi Gabriel Borowy, prezes Fundacji Sporty Motorowe, organizatora Valvoline Rajdu Małopolski.

 

Wejdź do świata rajdów i dołącz do organizacji Valvoline Rajdu Małopolski, poznaj nowych znajomych i rozwijaj swoje umiejętności. Zaangażowanie otwiera także możliwości współpracy przy innych wydarzeniach sportu motorowego w Polsce.

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do kontaktu na: sztab@rajdmalopolski.pl

Organizatorem Valvoline Rajdu Małopolski jest Fundacja Sporty Motorowe, a promotorem firma GB pro. Rajd rozegrany zostanie w dniach 6 – 8 czerwca 2024 roku jako trzecia runda sezonu RSMP oraz trzecia runda Historycznych RSMP. Więcej na www.rajdmalopolski.pl.

 213 wszystkich wyświetleń,  1 wyświetleń dzisiaj

 
luty 29th, 2024|Kategoria: Rajdy|Tagi: |
Udostępnij

O Autorze:

Administrator strony, newsy, wydarzenia, design, galerie zdjęć. Zapraszam do kontaktu: np126p@gmail.com

Zostaw komentarz