Bartek Tondryk- GSMP Magura

Strona główna/prasówki załóg/Bartek Tondryk- GSMP Magura

Idąc za ciosem…

 

Bartek Tondryk jak wielu kierowców w naszym kraju nie jest do końca pewny co tak na prawdę uda się pojechać w tym sezonie… jednak dzięki wygranej w Załużu pojechał rónież w wyścigu Magura Małastowska!

Jak wiele zależy od wsparcia sponsorów wiedzą chyba wszyscy co choć raz spróbowali swoich sił w motorsporcie, na szczęście Bartek Tondryk w tym roku trafił na wspaniałych ludzi którzy chcą wspierać go w drodze po Górskiego Mistrza Polski w klasie 11. Dzięki wielkiemu wsparciu jako lider klasy po 2 rundach pojawił się również na Magurze.

3 i 4 runda GSMP to absolutnie pogodowe szaleństwo! Sobotnia rywalizacja rozgrywała się w deszczu, a niedziela to raj dla fanów jazdy po suchym.

Tym razem Bartek nie zdominował zawodów, niestety w batalii o pierwsze miejsce zabrakło nieco mocny w jego Cinquecento. Jednak dwa drugie miejsca absolutnie są powodem do dumy kierowcy pochodzącego z Krakowa.

Bartek o swoim starcie jak zwykle opowiada bardzo skromnie, jednocześnie doceniając wielkie wsparcie swoich sponsorów:

Misja Gsmp Magura Małastowska zakończona sukcesem. Zarówno sportowym, jak i towarzyskim. Ciężkie warunki w sobotę, deszcz przeplatający się ze słoneczną pogodą z samego rana. Niedziela już w pełnym słońcu, jak w końcu przystało na czerwiec. Zacięta walka z kolegami z klasy 11, przyniosła wynik w postaci drugiego stopnia podium, z czego jestem bardzo zadowolony, ponieważ konkurencja była naprawdę mocna. Czekając na możliwość startu w kolejnej rundzie, pragnę podziękować moim sponsorom, ponieważ za każdym logo kryje się niesamowity człowiek. Nie przedłużając, chylę czoła kłaniając się w pas ludziom, którzy pozwalają mi spełniać swoje marzenia i pasje:

Gohan Sushi
KADA head wear
Ireco Motorsport
Jarosław Smoliński
Foto-Artur – Studio i laboratorium fotograficzne

Ps. Waldemar Morawiec , Tomek Morawiec , bardzo dziękuję za genialnie towarzystwo i nocleg w niesamowitym miejscu.
Do zobaczenia już wkrótce…

Kolejna odsłona GSMP rozegrana zostanie już 25-27.06 Wyścig Górski Czarna Góra rozgrywany w Stronie Śląskie

Czerwiec 10th, 2021|Kategoria: prasówki załóg|Tagi: |

O Autorze:

Zostaw komentarz