2 runda Rally Park Kaczyce-Podsumowanie

Strona główna/Sprint/2 runda Rally Park Kaczyce-Podsumowanie

Mokro, sucho, deszcz, słońce i znowu deszcz i mokro… w Kaczycach zabrakło jeszcze tylko śniegu.

 

Druga runda Rally Park Kaczyce rozegrana została dopiero w trzecim planowanym terminie, niestety w pierwszą majową niedzielę zawodnicy nie trafili w okno pogodowe. Od samego rana wszyscy zmagali się z ulewnym deszczem, a co za tym idzie potężnymi kałużami, a nawet stawami na trasie zawodów. Pierwsze przejazdy to kilka wypadków i zalanych silników, zawody początkowo stały się imprezą bardziej na przetrwanie. Jednak im bliżej południa tym bardziej trasa przesychała, ku zdziwieniu niektórych załóg stając się mniej przyczepna niż na porannych przejazdach! Finałowy przejazd rozegrał się jednak ponownie po mokrym!

Wystartowało 59 załóg z czego 49 dotarło do mety.

Klasyfikacje generalną z potężną przewagą wygrał Przemysław Mendrek Honda Civic wyprzedzając załogę Szewczyk/Spratek Peugeot 206 o 45.93s!! Podium generalki uzupełnił duet Kożdoń/Golec Mitsubishi Lancer EVO9 tracąc 56.45s do zwycięzcy.

Pełne wyniki zawodów znajdują się TUTAJ

Kolejne zawody organizatorzy planują zorganizować w czerwcu, licząc na kolejne wydłużenie trasy oraz wpuszczenie kibiców na teren zawodów. Bardzo liczymy na powrót festynowej atmosfery z początkowych rund organizowanych przez ekipę Rally Park!

Wideo Kupchuck Records

O Autorze:

Zostaw komentarz