Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Towarzystwo Motoryzacyjne „Zabytek”, przy udziale Automobilklubu Śląskiego – Konkursowej Jeździe Samochodem „Żabi Kraj”. Trasę KJS-u stanowią 2 próby sportowe zaplanowane na drogach gminy Chybie. Ich konfiguracja pozwala na doskonalenie techniki jazdy, tak więc każdy amator jak i licencjonowany zawodnik znajdzie na nich możliwości rozwoju swoich umiejętności. Impreza uprawnia do zdobycia punktów do licencji RN. Zgłoszenia należy dokonać wysyłając pod adres: office1@auto-slaski.katowice.pl do dnia 26.08.2016 do godz. 24:00  wypełniony formularz zgłoszenia, którego oryginał należy złożyć podczas odbioru administracyjnego.
Otwarcie listy zgłoszeń 10.08.2016. Pojemność trasy 80 załóg. W przypadku zgłoszenia więcej niż 80 załóg o przyjęciu decydować będzie kolejność wpływu zgłoszeń do Biura Imprezy. Zgłoszenia bez wpłaty wpisowego nie będą przyjmowane.

Impreza zostanie przeprowadzona w ciągu jednego dnia i składa z 3 sekcji. Na trasie zlokalizowane będzie 6 prób poprzedzonych PKC. Nawierzchnia trasy i prób – asfalt, długość trasy – 31.56 km (w tym7,38km prób sportowych). Trasa imprezy jest obowiązkowa i została opisana w książce drogowej. Ukończenie KJS-u daje 1/6 części uprawnień do uzyskania licencji sportu samochodowego stopnia RN.

Lokalizacja Biura
Biuro znajdować się będzie do dnia 26.08.2016 pod adresem Towarzystwo Motoryzacyjne „Zabytek”, Strumień, ulica Brodeckiego 7A, w godzinach 16:00 – 18:00. W dniu imprezy: Amatorski Klub Filmowy „KLAPS”, Chybie, ul. Cieszyńska 2

Lokalizacja startu, mety i parku zamkniętego:
Star t– Chybie, parking AKF „KLAPS”,
Meta – Chybie, parking AKF „KLAPS”,
Park zamknięty – Chybie, parking AKF „KLAPS”

RegulaminZgłoszenie

sliderkjszabikraj