Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Impreza odbędzie się w dniu 23 czerwca na terenie miasta Katowice. KATO MASTERS Konkursowa Jazda Samochodem Auto Slalom jest rozgrywana jako impreza sportowa Automobilklubu Śląskiego.

Lokalizacja Biura
Biuro znajdować się będzie do dnia 30.11.2019 pod adresem: Automobilklub Śląski w Katowicach, ulica Św. Stanisława 4 w godzinach 8:00 – 16:00.
W dniu imprezy: Hala Sportowa Szopienice, Katowice, ul. 11 Listopada.

Lokalizacja startu, mety i parku zamkniętego

Start – parking przy Hali Sportowej, Katowice Szopienice,

Meta – parking przy Hali Sportowej, Katowice Szopienice

Charakterystyka
Impreza zostanie przeprowadzona w ciągu jednego dnia i składa z 4 sekcji. Na trasie zlokalizowane będzie 8prób poprzedzonych PKC. Nawierzchnia trasy i prób: asfalt. Długość trasy: 20.79km(w tym 10km prób sportowych). Trasa imprezy jest obowiązkowa i została opisana w książce drogowej.

Ukończenie KJS –u daje 1/4 części uprawnień do uzyskania licencji sportu samochodowego stopnia RN.

Uczestnik zamierzający wziąć udział w KATO MASTERS KJS Auto Slalom musi do 22.06.2019 do godz. 23:59 pobrać i wypełnić wyłącznie w formie elektronicznej formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.auto-slaski.katowice.pl. Po prawidłowym wypełnieniu zgłoszenia, dołączeniu potwierdzenia wpłaty wpisowego zgłoszenie należy wysłać na adres: e-mail: office1@auto-slaski.katowice.pl. Potwierdzenie zgłoszenia nastąpi w najszybszym możliwym czasie drogą elektroniczną na adres zgłaszającego.W przypadku braku potwierdzenia przelewu, zgłoszenie będzie oczekiwało na liście rezerwowej.

Pojemność trasy: 40 załóg

 

Regulamin