Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy na charytatywny piknik motoryzacyjny! Wydarzenie całkowicie darmowe dla uczestników jak i odwiedzających. Wszyscy posiadacze nietuzinkowych samochodów czy motocykli niech zawitają w sobotni dzień w Bielsku-Białej.

Podczas Charytatywnego Pikniku Motoryzacyjnego będzie organizowana zbiórka dla małego Fabianka. Na profilu https://www.facebook.com/motoshowbielsko możecie śledzić jakie atrakcje czekają na tych którzy podejmą się licytacji. A wybór jest naprawdę fajny np koszulka reprezentanta Polski Łukasza Piszczka.

 

Fabianek urodził się 24 lipca 2019 roku w Ligocie. Już w brzuszku swojej mamy lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Jednak Fabianek okazał się być bardzo silny i wbrew wcześniejszym rokowaniom lekarzy udało mu się wygrać ta nierówną walkę o swoje życie. Nasz dzielny wojownik przeszedł pomyślnie już trzy operacje.
W pierwszej dobie życia miał zamkniecie przepukliny oponowo rdzeniowej.
12 września 2019- założenie bandingu na tętnicy płucnej
10 czerwca 2020 przeszedł operacja serca dzięki której serduszko zostało naprawione a Fabianek może teraz walczyć dalej o rączki które są niewykształcone. Lewą rączką niestety nie porusza ale prawą mimo deformacji Fabianek bawi się, chwyta różne przedmioty pomagając sobie jeszcze nóżkami.
Dziecko karmione jest przez sonde do czasu kolejnego zabiegu.
Jest tymczasowo cewnikowany co 6 godzin
Fabianek jest bardzo ufnym, pogodnym i zawsze uśmiechniętym dzieckiem po mimo tego że większość swojego krótkiego życia spędził w Szpitalach i Klinikach ( 246 dni).
To dzięki wszystkim wspaniałym ludziom o wielkich sercach Fabianek tak dzielnie walczy i jak do tej pory wygrywa. To dzięki lekarzom, znajomym, darczyńcom, fundacjom, i wszystkim ludziom dobrej woli Fabiś robi tak wielkie postępy za co bardzo wszystkim dziękujemy. Przed nami jeszcze długa i kosztowna droga do tego aby życie maleństwa mogło być w miarę normalne, ale wierzymy że z waszą pomocą, razem, wspólnie damy radę i rączki Fabianka będą mogły być zoperowane.

Będą super samochody, piękne kobiety z edycji Moto Show Bielsko Biała a smakoszy złocistego trunku ucieszy fakt możliwości otrzymania jednego z  500 bezalkoholowych piw za darmo.

 

fot: https://www.facebook.com/motoshowbielsko