86 STARS SHOW 3

Strona główna/Inne/86 STARS SHOW 3
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

PRZESTRZEŃ TARGOWA

Największe wydarzenie motoryzacyjne Podbeskidzia przyciąga z roku na rok nowych wystawców! W 2018 w strefie samochodów nowych gościliśmy m.in: FCA Group z markami Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Abarth, Grupę Inter Welm z Audi, Renault Wektor, Volvo i Ford Auto Boss, Toyota Carolina i Lexus. Wsród wystawców znaleźli się przedstawiciele Kia i Skoda Korczyk oraz Carlex Design. W 2019 roku największą zmianą będzie przeniesienie po raz pierwszy STREFY WYSTAWCÓW do wnętrza Hali BBOSiR!

TUNING 86 STARS

Każdego roku impreza przyciąga najciekawsze projekty Tuningowe  z kraju! Publiczność podziwia około 100 stylowych, zmodyfikowanych samochodów, które w czasie 2 dni wystawy biorą udział w konkursach m.in na najładniejsze auto imprezy organiziwanych przez Tuning Kingz! W 2019 nie zabraknie nowości i kilku premier z Polskiej Sceny Tuningowej!

DRIFT 86 STARS SHOW

Drift to jeden z głównych filarów imprezy 86 STARS. Każdego roku na terenie Targów odbywa się dwudniowe SHOW, w którym kierowcy przewożą publiczność na wyznaczonej trasie w tzw. DRIFT TAXI, sami zaś walczą o tytuły najlepszego kierowcy, właściciela najładniejszego samochodu wyczynowego czy najlepiej wykonywanych przejazdów w parach! W ubiegłych latach Drift Taxi przewiozły łącznie ponad 1.000 zachwyconych pasażerów!

INTERAKCJE!

W CZASIE IMPREZY WIDZOWIE MAJĄ BEZPOŚREDNI KONTAKT Z KASKADERAMI, DRIFTERAMI, GWIAZDAMI MOTORSPORTU!

HELI TAXI

W czasie STARS SHOW, goście odwiedzający imprezę mają możliwość skorzystania z powietrznej taksówki! Lot helikoperem Robinson czy Bell nad malowniczą okolicą Bielska-Białej pozostawia niezapomniane przeżycia i emocje 🙂 Bilety dostępne w przedsprzedaży internetowej i na miejscu!

SUPERSAMOCHODY

Ferrari, Lamborghini, McLaren, Aston Martin, Dodge Viper czy elektryczna Tesla! To tylko niektóre marki i modele aut, z którymi obcujesz podczas 86 STARS SHOW! Jeśli masz prawo jazdy, jesteś pełnoletni i chcesz przejechać się jednym znich po ulicach miasta, skorzystaj z opcji i kup VOUCHER jako kierowca lub pasażer! Flotę aut dostarczy firma Autoprezent.pl!

OSOBOWOŚCI

Weekend 22 i 23 czerwca to czas spotkań z Ciekawymi Osobowościami świata motorsportu! Utytułowani zawodnicy z różnych dziedzin motoryzacji mają czas by spotkać się z Fanami, odpowiedzieć na wszelkie pytania, zrobić sobie zdjęcie z Fanami. W tym roku planujemy niespodzianki! 

ATRAKCJE DODATKOWE

Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy strefy sportu, Drift Trike, Karting, Strefy z symulatorami. Dla wszystkich dostępna jest rozudowana oferta gastronomiczna i strefa Foodrack oraz ogródek z napojami 🙂 Wszystkie atrakcje dostępne są w czasie trwania imprezy!