86 STARS SHOW 3

Strona główna/Inne/86 STARS SHOW 3
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

PRZESTRZEŃ TARGOWA

Największe wydarzenie motoryzacyjne Podbeskidzia przyciąga z roku na rok nowych wystawców! W 2018 w strefie samochodów nowych gościliśmy m.in: FCA Group z markami Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Abarth, Grupę Inter Welm z Audi, Renault Wektor, Volvo i Ford Auto Boss, Toyota Carolina i Lexus. Wsród wystawców znaleźli się przedstawiciele Kia i Skoda Korczyk oraz Carlex Design. W 2019 roku największą zmianą będzie przeniesienie po raz pierwszy STREFY WYSTAWCÓW do wnętrza Hali BBOSiR!

TUNING 86 STARS

Każdego roku impreza przyciąga najciekawsze projekty Tuningowe  z kraju! Publiczność podziwia około 100 stylowych, zmodyfikowanych samochodów, które w czasie 2 dni wystawy biorą udział w konkursach m.in na najładniejsze auto imprezy organiziwanych przez Tuning Kingz! W 2019 nie zabraknie nowości i kilku premier z Polskiej Sceny Tuningowej!

DRIFT 86 STARS SHOW

Drift to jeden z głównych filarów imprezy 86 STARS. Każdego roku na terenie Targów odbywa się dwudniowe SHOW, w którym kierowcy przewożą publiczność na wyznaczonej trasie w tzw. DRIFT TAXI, sami zaś walczą o tytuły najlepszego kierowcy, właściciela najładniejszego samochodu wyczynowego czy najlepiej wykonywanych przejazdów w parach! W ubiegłych latach Drift Taxi przewiozły łącznie ponad 1.000 zachwyconych pasażerów!

INTERAKCJE!

W CZASIE IMPREZY WIDZOWIE MAJĄ BEZPOŚREDNI KONTAKT Z KASKADERAMI, DRIFTERAMI, GWIAZDAMI MOTORSPORTU!

HELI TAXI

W czasie STARS SHOW, goście odwiedzający imprezę mają możliwość skorzystania z powietrznej taksówki! Lot helikoperem Robinson czy Bell nad malowniczą okolicą Bielska-Białej pozostawia niezapomniane przeżycia i emocje 🙂 Bilety dostępne w przedsprzedaży internetowej i na miejscu!

SUPERSAMOCHODY

Ferrari, Lamborghini, McLaren, Aston Martin, Dodge Viper czy elektryczna Tesla! To tylko niektóre marki i modele aut, z którymi obcujesz podczas 86 STARS SHOW! Jeśli masz prawo jazdy, jesteś pełnoletni i chcesz przejechać się jednym znich po ulicach miasta, skorzystaj z opcji i kup VOUCHER jako kierowca lub pasażer! Flotę aut dostarczy firma Autoprezent.pl!

OSOBOWOŚCI

Weekend 22 i 23 czerwca to czas spotkań z Ciekawymi Osobowościami świata motorsportu! Utytułowani zawodnicy z różnych dziedzin motoryzacji mają czas by spotkać się z Fanami, odpowiedzieć na wszelkie pytania, zrobić sobie zdjęcie z Fanami. W tym roku planujemy niespodzianki! 

ATRAKCJE DODATKOWE

Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy strefy sportu, Drift Trike, Karting, Strefy z symulatorami. Dla wszystkich dostępna jest rozudowana oferta gastronomiczna i strefa Foodrack oraz ogródek z napojami 🙂 Wszystkie atrakcje dostępne są w czasie trwania imprezy!

Galerie Zdjęć

Rajd_Dwoch_Gmin_Szlakiem_Powstan_Slaskich_Daniel_Godzik_020.jpg Rajd Dwóch Gmin Szlakiem Powstań Śląskich
020_76_Rajd_Polski_Daniel_Godzik.jpg 76 Rajd Polski
020_Super_Sprint_Zabi_Kraj_Daniel_Godzik.jpg Super Sprint Żabi Kraj
012_86_Stars_Show_3_Daniel_Godzik.jpg 86 Satrs Show 3
020_Szombierki_Rally_Cup_2019_Runda_2_Szymon_Wojcik.jpg Szombierki Rally Cup 2019 runda 2
020_Szombierki_Rally_Cup_2019_Runda_2_Daniel_Godzik.jpg Szombierki Rally Cup 2019 runda 2
020_Rajd_Nadwislanski_2019_Jakub_Rozmus.jpg Rajd Nadwiślański 2019
2019_Sternberk_Daniel_Godzik_020.jpg Šternberk 2019
020_XXVII_Rally_Vyskov_Daniel_Godzik.jpg XXVII Rally Vyškov
020_59_Rajd_Wisly_Daniel_Godzik.jpg 59 Rajd Wisły
020_Kopr_Cup_Daniel_Godzik.jpg 1. bodovaný závod seriálu Kopr Cup & Furt Bokem! Info v popisku
020_3_Runda_SMT_Daniel_Godzik.jpg 3 Runda SMT 2019-05-19
020_Rajd_o_puchar_wojta_gminy_Gaszowice_Daniel_Godzik.jpg Rajd o puchar wójta gminy Gaszowice 2019-05-12
020_Cala_Naprzod_dla_MarzenyDaniel_Godzik.jpg Cała Naprzód dla Marzeny
Super_KJS_Rajd_Tyski_Daniel_Godzik012.jpg Rajdowy Samochodowy Puchar Śląska - Rajd Tyski