Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

3 Rajdowy Ustroń jak zawsze pełna atrakcji rajdowa impreza w centrum miasta z udziałem najlepszych Polskich kierowców z regionu. A wśród nich kilkukrotny mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz. Wracający do zdrowia po  ciężkim wypadku w Czechach Bracia Szeja. Dariusz Poloński startujący w tym sezonie Fordem Fiestą z najmocniejszej klasy w Polsce R5. Kacper Wróblewski, który udowadnia w tym sezonie że jest jednym z najszybszych kierowców ośki. Oprócz nich będzie jeszcze Łukasz Sitek, Szymon Żarłok, Kacper Sztuka, Marcin i Grzegorz Wojciech.

Program imprezy

Do tego należy wspomnieć jeszcze o takich atrakcjach jak:

  • symulatory rajdowe
  • stoiska zespołów rajdowych
  • strefa bezpieczeństwa
  • animacje dla dzieci
  • spotkania z kierowcami

 

W związku z organizowaną imprezą pn. Rajdowy Ustroń nastąpią utrudnienia w ruchu. 01.09.2018 r. od godz. 12.30 – 19.00 zamknięte będą ulice:
A. Brody, 3 Maja do skrzyżowania z ul. Mickiewicza, Rondo Miast Partnerskich, ul. Daszyńskiego (przy hotelu Elemels Planet), ul. M. Grażyńskiego do skrzyżowania z ul. Traugutta.

 

 

Newsy

06Sie

ATM Rally Team- Rajd Rzeszowiak

ATM Rally Team zadebiutuje w Rajdzie Rzeszowiak! Rajd Ziemi Głubczyckiej okazał się pechowy dla załogi Czerwonego Citroena C2. Jednak Artur Bal wielokrotnie podczas organizacji Rajdowego Pucharu Śląska pokazał że nie…read more →
06Sie

Open day Rally Park Kaczyce

Lubicie dostawać coś za darmo? Rally Park Kaczyce ma dla wszystkich prezent w postaci darmowych jazd! Świetne zapoznanie z trasą przed zbliżającym się pucharem! Zapraszamy na Open Rally Park Day…read more →