Wróblewski wygrywa w Świdnicy!!

Strona główna/Rajdy/Wróblewski wygrywa w Świdnicy!!

Inauguracje sezonu RSMP 2022 wygrywa załoga Orlen Team Wróblewski/Wróbel!

Sobotnim popołudniem rozpoczął się sezon RSMP 4 nietypowe odcinki specjalne wysunęły na prowadzenie załogę Grzyb/Sadowski tuż za ich plecami uplasowali się Wróblewski/Wróbel +1,6s, podium uzupełniali startujący gościnnie Kristensson/Johansson +9,8s.

Wielu kibiców zapewne obstawiało taką kolejnośc do końca rajdu. Niedzielne 6 odcinków nie pozwoliło jednak nam się nudzić! Kacper nie złożył broni i mimo powiększenia straty po OS pokazał że absolutnie należy się z nim liczyć w walce o tytuł 2022. Popisowa jazda na OS 9 i 10 pozwoliła najpierw wyjść na prowadzenie, a następnie w absolutnie ekstremalnych warunkach dołożyć jeszcze 2,8s i tym samym przypieczętować 2 wygraną w RSMP!! Grzyb/Sadowski musieli zadowolić się 2 miejscem ze stratą zaledwie 3,6s!! Podium uzupełnili Kristensson/Johansson +36s.

Jeśli tak ma wyglądać walka o tytuł Mistrza Polski 2022 to My poprosimy takie emocje do samego końca sezonu! Od kilku lat obserwujemy małe odrodzenie rajdów RSMP i możemy się tylko cieszyć że kolejny sezon zapowiada się być bardzo interesujący.

Serdecznie gratulujemy pierwszym liderom klasyfikacji, a rownież wszystkim którzy dojechali do mety w tych arcy trudnych warunkach!

 

Pełne wyniki—-> PZM.pl

fot. Facebook/KacperWróblewskiRallyDriver

 
kwiecień 25th, 2022|Kategoria: Rajdy|Tagi: , |

O Autorze:

Zostaw komentarz