#WirtualnyRajdCharytatywny- Jedziemy dla Ignacego!

Strona główna/Bez kategorii/#WirtualnyRajdCharytatywny- Jedziemy dla Ignacego!

Jedziemy dla Ignacego wraz z ComFix Rally Team!! Rajd organizowany przez Grupa Rajdowa Surfer!

Świat rajdowy zawsze pokazuje że w „kupie siła” tym razem zapraszamy do wirtualnego świata rajdowego, aby pomóc potrzebującemu Ignacemu!

Grupa Rajdowa Surfer zaprasza do wzięcia udziału w inicjatywie #WirtualnyRajdCharytatywny

11 odcinków specjalnych dla małego Ignacego, wkład finansowy w 100% zasili konto wspieranego chłopaka… czy fanatycy rajdowi potrzebują większej motywacji?? Mamy nadzieję że wasze serce będzie baaaardzo wielkie!!!

Rajdowy świat niejednokrotnie pokazał, że drzemie w nim ogromna siła i chęć pomocy. Również teraz możemy zrobić coś przyjemnego dla nas, a jednocześnie wspomóc osoby, które tego potrzebują❤️

Jedną z nich jest Ignacy. Ignaś ma 8 lat i praktycznie od początku swojego życia walczy z przeciwnościami losu. Gdy miał 8 miesięcy, jego serduszko stanęło, a ponadto przeszedł silne zapalenie mózgu. Tak właśnie zapoczątkowała się jego choroba. Chłopiec nie mówi, a w jego zachowaniu można zauważyć nieprawidłowości. Pojawiają się u niego silne, niekontrolowane napięcia całego ciała. Mimo licznych badań, rodzice Ignacego w dalszym ciągu nie wiedzą co tak naprawdę dolega ich dziecku, gdyż żaden lekarz nie jest w stanie postawić konkretnej diagnozy. Jak każdy mały człowiek, Ignaś chce się rozwijać, będąc bardzo ciekawym świata. Uczęszczał również do przedszkola, jednak roczna przerwa spowodowała, że kiedy do niego wrócił, zaczęło go przerażać.

Ignacy wymaga wieloetapowej i wielotorowej terapii, której koszt wynosi 1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ złotych‼️Aby wspomóc jego walkę z chorobą, postanowiliśmy włączyć się w zbiórkę pieniążków na ten szczytny cel. Tym samym powstał pomysł na wirtualny rajd charytatywny… ❤️„Jedziemy dla Ignacego!”❤️ to zaproponowana przez nas akcja, dzięki której chcemy przybliżyć się do osiągnięcia kwoty wymaganej do podjęcia leczenia.

W składającym się z 1️⃣1️⃣ odcinków specjalnych turnieju rozgrywanym z wykorzystaniem czeskiego pluginu Wallyego oraz symulatora Richard Burns Rally będziecie mogli wystartować po dokonaniu wpłaty na podaną w wydarzeniu zrzutkę.
Chcemy, aby była to swego rodzaju cegiełka, której wartość to minimum 5,00PLN.

Szczegóły dotyczące rozegrania rajdu będziemy publikować na bieżąco w wydarzeniu, które znajdziecie na Facebooku po wpisaniu frazy „Jedziemy dla Ignacego!” oraz na naszym fanpage’u 😉 Jeśli nie macie możliwości wystartować, a chcielibyście pomóc, również zachęcamy do wpłat

ZRZUTKA⬇️⬇️
https://pomagam.pl/ignacyterapie

Oczywiście jeśli ktoś nie jest fanem gry RBR to zachęcamy do wpłat jako rajdowi fani,kibice,fanatycy,zawodnicy, czy kimkolwiek jesteście…. W KUPIE SIŁA!!!!!!

https://www.facebook.com/grsurfer/

 

Październik 30th, 2020|Kategoria: Bez kategorii|

O Autorze: