Team Np126p w dobrej formie…

Strona główna/Sprint/Team Np126p w dobrej formie…

Mało intensywny sezon 2020 powoli przechodzi do historii…

 

Ostatnimi czasy nasi zawodnicy rywalizują jedynie w imprezach Rally Park Kaczyce oraz Szombierki Rally Cup. Najlepiej jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić spisuje się duet Daniel Opiołą/Dominika Grabowska. Duet szalonego malucha równo miesiąc temu wywalczył drugie miejsce w 3 rundzie Rally Park Cup, a w miniony weekend pokazali klasę w Bytomiu wygrywając w klasie markowej 126p! Jeśli jeszcze mało wygrali w tym roku to mogą się zrehabilitować już za tydzień w kończącej sezon 4 rundzie Rally Park Cup.

Drugi przedstawiciel naszego zespołu w klasie markowej 126p Robert Pydych tym razem w Szombierkach wystartował z Kingą Żabnicką na prawym fotelu. Po kilku przygodach i efektownej jeździe niestety nie zmieścili się na podium w klasie. Czas na rewanż w Kaczycach.

Rafał Marzec/Marcin Naworol coraz śmielej radzą sobie swoją Hondą w klasie K1 i na zakończenie walki w Szombierki Rally Cup meldują się na 3 miejscu w swojej klasie!! Tak naprawdę jest to ich pierwszy sezon w tym aucie, niewielkie doświadczenie nadrabiają jednak lekką nutką szaleństwa i widać że w przyszłym roku mogą być mocnym konkurentem mimo nieco słabszego sprzętu. Trzymamy kciuki!!

Marcin Biernat po nieudanym starcie w 2 rundzie Rally Park Cup powtórzył błąd na jednym z przejazdów podczas 3 rundy i kolejny raz wypadł poza podium klasy. W finałowej rundzie na fotel pilota wróci Alicja i będzie to ich ostatnia w tym roku szansa na dobry wynik.

Można by rzec „raz na wozie, a raz pod” jednak jesteśmy pewni że naszym załogom nie brakuje ambicji i wszyscy jeszcze nie raz pokażą na co ich stać! Do zobaczenia na odcinkach!

O Autorze: