Team np126p sukces w Skoczowskim rally sprincie

Strona główna/Sprint/Team np126p sukces w Skoczowskim rally sprincie

Przerwa wakacyjna bardzo dobrze wpłynęła na zawodników team np126p, cztery załogi stawiły się na starcie w Ochabach aby rywalizować o kolejne punkty w 3 Skoczowskim Rally Sprincie. Dla nas najbardziej emocjonującą była klasa markowa 126p gdzie wystartowały dwie nasze załogi, Piotr Filapek/Przemysław Pasiut oraz Daniel Opioła/Robert Pydych.

Jak zwykle przedstawiciele najmniejszych, ale najbliższych nam rajdówek nie zawiedli i zdominowali swoją klasę i Piotrek po przerwie w startach wygrał w świetnym stylu wyprzedzając teamowego kolegę Daniela!! 1 i 2 miejsce w klasie 126p i 18 punktów dla nas.

To jednak nie koniec dobrych wyników 8 punktów inkasują również Marcin i Alicja Biernat zajmując 2 miejsce w klasie CENTO! Dawid Holeksa i Grzegorz Szkucik po solidnym występie zajmują 5 miejsce w piekielnie mocnej klasie 3 zajmując dodatkowo 10 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Rajd był stosunkowo krótki, ale nasi zawodnicy wylali sporo potu aby osiągnąć najlepszy wspólny wynik w sezonie, bardzo dziękujemy i liczymy na kolejne sukcesy w tym sezonie, a do końca pozostały już zaledwie dwie rundy Rajdowego Pucharu Śląska, zapraszamy do kibicowania!!

Klasyfikacja Teamów

fot. Daniel Godzik

O Autorze: