Team Np126p na fali!

Strona główna/Artykuły/Team Np126p na fali!

Podium x3 w dwa wekendy!

Dwa wekendy rajdowe, Szombierki rally Cup rozegrane 9.08 i tydzień później 1 runda Rally Park Cup Kaczyce. W obu imprezach wystartowały załogi naszego zespołu powstałego rok temu przy Rajdowym Pucharze Śląska.

 

Szombierki Rally Cup to rewanż Daniela Opioły za nieudaną pierwszą rundę Bytomskiego pucharu. Na prawy fotel po przerwie wróciła Dominika i jak sama twierdzi to przyczyniło się do ich pewnego zwycięstwa w klasie markowej 🙂

 

Po 8 miesiącach przerwy do rywalizacji wrócili również Rafał Marzec i Marcin Naworol w Hondzie Civic. Jak mówi Rafał przerwa nie pomogła mu w wyczuciu auta i początkowo jechał bardzo nerwowo. Jednak każdy przejazd procentował coraz szybszym tempem i ostatecznie z jednym wygranym OSem na koncie zajmują 2 miejsce w K1!

Tydzień później w Kaczycach duet Opioła/Grabowska ponownie byli niepokonani w mocno obsadzonej klasie markowej. W pewnym zwycięstwie nie przeszkodziła im nawet najechana opona którą spod auta wyciągnął obecny na zawodach kamerzysta.

Kaczyckie zawody to również powrót załogi Marcin Biernat Alicja Biernat w Fiacie Cinquecento. Zaledwie 3 załogi w klasie Cento i błąd najgroźniejszego rywala już na drugim przejeździe pomógł w pewnym zwycięstwie.

W Kaczycach wystartował również Robert Pydych w Fiacie 126p który przyjął nasze zaproszenie do zespołu. Kierowca startujący byłym „maluchem” od Daniela Opioły zachwyca efektowną jazdą niestety szczęście nie sprzyja i po rozbiciu Fiacika na 1 rundzie w Bytomiu teraz na ostatnim odcinku przydarzyła się awaria elektroniki i niestety nie dowiózł niemal pewnego podium.

Teraz czekamy na kolejne plany naszych załóg i liczymy na kolejne owocne weekendy w ich wykonaniu!! Zapraszamy na zespołowy profil Facebook/Np126pTeam

O Autorze: