Rallytechnology Junior Talent Team z Wróblewskim za kierownicą

Strona główna/Rajdy/Rallytechnology Junior Talent Team z Wróblewskim za kierownicą

Już tylko godziny pozostały do startu pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, 46. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE. W zawodach zobaczymy mocną reprezentację zespołu Rallytechnology, która liczy aż pięć załóg. Jedną z nich stanowi duet w ramach nowego i atrakcyjnego projektu: Rallytechnology Junior Talent Team.

Z czeskiego Rallysprintu Kopná, w którym wystartowały cztery załogi rybnickiego zespołu (najwyższe, ósme miejsce zajął duet Habaj i Dymurski w Fordzie Fiesta R5), Rallytechnology wraz z Polońskim i Dymurskim treningowo wzięli udział w Rajdzie Baborów, zawodach inaugurujących sezon mistrzostw Śląska. Teraz czas na prawdziwy klasyk, w ramach którego rozegranych zostanie dziewięć odcinków specjalnych, a wśród nich lubiany przez kibiców oes Walim-Zagórze. Tym razem próba wyjątkowo zapętla się, co z pewnością przyniesie wiele emocji.

Rallytechnology Junior Talent Team z Wróblewskim za kierownicą

Na liście zgłoszeń, razem z HRSMP, widnieje ponad 70 załóg. Numer 4 otrzymali Gabryś i Natkaniec (Ford Fiesta R5), 9 to Poloński i Sitek (Ford Fiesta R5), 23 to Bonder i Gerber (Peugeot 208 R2), a 25 – Wróblewski i Spentany (Peugeot 208 R2). To właśnie młody kierowca pochodzący z Żywca będzie wspierany w tym sezonie przez Rallytechnology Junior Talent Team. Z 30 numerem rywalizować będą Uliarczyk i Cieślar (Peugeot 208 R2).

– Przed nami znany rajd, na którym czeka nas nowość – Rallytechnology Junior Talent Team. Startujemy z projektem, by wspierać młody talent rajdowy, jakim jest Kacper Wróblewski – mówi Robert Gabryszewski, szef zespołu Rallytechnology. – Cieszę się, że cała nasza ekipa jest zmotywowana, aby odnosić kolejne sukcesy. Rajd Świdnicki-KRAUSE to stały punkt w kalendarzu, który już od wielu lat rozpoczyna sezon. Mocna stawka również w najmocniejszych samochodach klasy R5 jest gwarancją dobrej walki do ostatnich metrów ostatniego odcinka specjalnego. Trzymajcie za nas kciuki!

Aby być blisko i na bieżąco startu załóg Rallytechnology w zawodach, zachęcamy do śledzenia konta społecznościowego na Facebooku. Zapraszamy także na oficjalną stronę zespołu: www.rallytechnology.com.

Rallytechnology Junior Talent Team z Wróblewskim za kierownicą

Galerie Zdjęć

2_Zimowy_Trening_AZT_Daniel_Godzik_31.jpg 2 Zimowy Trening AZT
wosp_Skoczow_2019_Daniel_Godzik_11.jpg Moto Wośp Skoczów
wosp_Skoczow_2019_046.jpg Moto WOŚP Skoczów
Barborka_Legend_2018_046.jpg Barbórka Legend 2018
IX_Mikulas_Rally_Daniel_Godzik_011.jpg IX. Mikuláš Rally Is Life 2018
44_Rajd_Cieszynska_Barborka_Daniel_Godzik039.jpg 44 Rajd Cieszyńska Barbórka
44_Rajd_Cieszynska_Barborka046.jpg 44 Rajd Cieszyńska Barbórka
Super_Sprint_100_lat_Niepodległosc_Daniel_Godziki011.jpg Super Sprint 100 lat Niepodległości – 6 Runda SMT
Grand_Prix_Warszawy_046.jpg Grand Prix Warszawy
031_KJS_Rajd_Tyski_2018_Daniel_Godzik.jpg KJS Rajd Tyski 2018
011_64_Rajd_Wisly_Dniel_Godzik.jpg 64 Rajd Wisły
011_4_runda_Liqui_Moly_Classicauto_Cup_Daniel_Godzik.jpg 4 runda Liqui Moly Classicauto Cup
046_Rajdowe_Kryterium _Ustronia.jpg Rajdowe kryterium Ustronia
046_Rally_Barum_2018_Daniel_Godzik.jpg Rally Barum
011_RPSL_Gorzyce_Daniel_Godzik.jpg Rajdowy Puchar Śląska ELINSTAL IV Runda Rajd o Puchar Wójta Gminy Gorzyce