Rallytechnology Junior Talent Team z Wróblewskim za kierownicą

Strona główna/Rajdy/Rallytechnology Junior Talent Team z Wróblewskim za kierownicą

Już tylko godziny pozostały do startu pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, 46. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE. W zawodach zobaczymy mocną reprezentację zespołu Rallytechnology, która liczy aż pięć załóg. Jedną z nich stanowi duet w ramach nowego i atrakcyjnego projektu: Rallytechnology Junior Talent Team.

Z czeskiego Rallysprintu Kopná, w którym wystartowały cztery załogi rybnickiego zespołu (najwyższe, ósme miejsce zajął duet Habaj i Dymurski w Fordzie Fiesta R5), Rallytechnology wraz z Polońskim i Dymurskim treningowo wzięli udział w Rajdzie Baborów, zawodach inaugurujących sezon mistrzostw Śląska. Teraz czas na prawdziwy klasyk, w ramach którego rozegranych zostanie dziewięć odcinków specjalnych, a wśród nich lubiany przez kibiców oes Walim-Zagórze. Tym razem próba wyjątkowo zapętla się, co z pewnością przyniesie wiele emocji.

Rallytechnology Junior Talent Team z Wróblewskim za kierownicą

Na liście zgłoszeń, razem z HRSMP, widnieje ponad 70 załóg. Numer 4 otrzymali Gabryś i Natkaniec (Ford Fiesta R5), 9 to Poloński i Sitek (Ford Fiesta R5), 23 to Bonder i Gerber (Peugeot 208 R2), a 25 – Wróblewski i Spentany (Peugeot 208 R2). To właśnie młody kierowca pochodzący z Żywca będzie wspierany w tym sezonie przez Rallytechnology Junior Talent Team. Z 30 numerem rywalizować będą Uliarczyk i Cieślar (Peugeot 208 R2).

– Przed nami znany rajd, na którym czeka nas nowość – Rallytechnology Junior Talent Team. Startujemy z projektem, by wspierać młody talent rajdowy, jakim jest Kacper Wróblewski – mówi Robert Gabryszewski, szef zespołu Rallytechnology. – Cieszę się, że cała nasza ekipa jest zmotywowana, aby odnosić kolejne sukcesy. Rajd Świdnicki-KRAUSE to stały punkt w kalendarzu, który już od wielu lat rozpoczyna sezon. Mocna stawka również w najmocniejszych samochodach klasy R5 jest gwarancją dobrej walki do ostatnich metrów ostatniego odcinka specjalnego. Trzymajcie za nas kciuki!

Aby być blisko i na bieżąco startu załóg Rallytechnology w zawodach, zachęcamy do śledzenia konta społecznościowego na Facebooku. Zapraszamy także na oficjalną stronę zespołu: www.rallytechnology.com.

Rallytechnology Junior Talent Team z Wróblewskim za kierownicą

O Autorze: