Rally Park Cup- 3 runda

Strona główna/Sprint/Rally Park Cup- 3 runda

Trzecia odsłona pucharu Rally Park Kaczyce przechodzi do historii!

Mimo rządowych obostrzeń co poskutkowało zakazem wstępu dla kibiców na starcie stawiły się 54 załogi. Klasycznie do pokonania było pięć przejazdów nieco ponad 2km OS. Tym razem trasa była szybsza niż w poprzednich rundach, mniej kręcenia po placach, a nieco więcej jazdy podobnej do odcinków drogowych. Brak kibiców przy trasie , bez festynowej atmosfery… jednak zawodnicy rozpalili ogień w czym skutecznie pomogła pogoda. Była to również najszybciej rozegrana runda! Brak przerw pomiędzy przejazdami, nieco ponad 50 załóg i miejscowi zawodnicy zdążyli na niedzielny obiad z rodziną. Minimum czasu maksimum jazdy, imprezy idealne dla tych którzy dysponują małą ilością wolnego czasu!

Poranny przejazd to walka z przyczepnością na mokrej nawierzchni, przez co kilka załóg zaliczyły efektowne wycieczki w plener które na szczęście zawsze kończyły się na stratach w sprzęcie. Każdy kolejny przejazd to poprawa przyczepności co świetnie widać po różnicach w czasach przejazdu trasy.

Klasyfikacja generalna niespodziewanie padła łupem duetu Mendrek/Dudarewicz w Hondzie Civic, na drugim miejscu zameldowali się najszybsi w klasie K4 Żbikowski/Janowski Mitsubishi Lancer evo9 którym zabrakło zaledwie 2,33s do liderów! Najniższy stopień podium to najszybszy samochód RWD Górecki/Hybiorz BMW E36. Zmiana firmy pomiaru czasu wyszła organizatorom na plus i pełne wyniki można zobaczyć TUTAJ

Dla wielu obserwatorów najważniejsza klasa Markowa 126p to kolejny raz walka pomiędzy Goryczka/Moczała i Opioła/Grabowska. Zwycięsko z tego pojedynku o zaledwie 0,53s tym razem wyszedł Goryczka prowadząc od pierwszego przejazdu nie oddając wygranej aż do końca, podium uzupełnili Salecki/Opioła tracąc 12,2s.

Czekając na informacje o kolejnej rundzie zapraszamy do udziału w treningu dnia 31.10 od 8;00 zapisy poprzez Facebook/Rally Park Kaczyce

 

Październik 28th, 2020|Kategoria: Sprint|Tagi: , |

O Autorze: