Rajdowy Ustroń w… 2021 roku.

Strona główna/Artykuły/Rajdowy Ustroń w… 2021 roku.

Rajdowy Ustroń w sezonie 2020 nie wystartuje…

Niestety czarne chmury o nazwie covid19 zawisły również na Ustroniem i mocno rozwijająca się impreza w tym roku się nie odbędzie.

Łukasz Sitek w wywiadzie z nami zapowiadał absolutną petarde w tego rocznej edycji. Jednak wszystkie plany muszą poczekać jeszcze rok, aby wszystko było na najwyższym poziomie jakości musi być spokój organizacyjny, czego w tym roku nie można zagwarantować nikomu.

Rajdowy Ustroń opisuje sprawę jasno:

Drodzy kibice rajdowi i pasjonaci motorsportu!

Z przykrością informujemy o przeniesieniu 5 edycji Rajdowego Ustronia na rok 2021.

W związku z panującymi obecnie przepisami, podjęliśmy bardzo trudną decyzję o przesunięciu kolejnej edycji Rajdowego Ustronia na przyszły rok. Tak jak i Wy, czekaliśmy na rozwój sytuacji pełni nadziei, że uda nam się po raz kolejny zmienić Ustroń w stolicę polskich rajdów. Dzięki współpracy z naszymi stałymi partnerami oraz nowymi zespołami zamierzaliśmy jeszcze bardziej uatrakcyjnić to niezwykłe wydarzenie. Nie chcemy zatem dopuścić by Rajdowy Ustroń i jego fani byli w jakikolwiek sposób ograniczeni, a do wprowadzenia ograniczeń bylibyśmy zmuszeni.

Przy podjęciu tej trudnej dla nas decyzji kierowaliśmy się Waszym bezpieczeństwem. Nie możemy pozwolić sobie na ryzyko zakażeń, jakie niewątpliwie nastąpiłoby podczas tej imprezy.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie naszej decyzji.

Chcielibyśmy z tego miejsca podziękować wszystkim zaangażowanym w projekt, który z całą pewnością wróci w przyszłym roku ze zdwojoną siłą. Już teraz potwierdzamy część przewidzianych atrakcji, a także wymyślamy kolejne, by zaspokoić Wasze oczekiwania. Aczkolwiek namiastkę i przedsmak 5 edycji postaramy się Wam przedstawić jeszcze w tym roku.

Do zobaczenia na odcinkach specjalnych i w Ustroniu podczas 5 edycji Rajdowego Ustronia w 2021roku.

Możemy więc mocno trzymać kciuki za organizatorów Rajdowego Ustronia i niech ta impreza trwa do końca świata i jeden dzień dłużej!

Wrzesień 3rd, 2020|Kategoria: Artykuły|

O Autorze: