Podwójne podium zespołu Rallytechnology w Rajdzie Śląska

Strona główna/Rajdy/Podwójne podium zespołu Rallytechnology w Rajdzie Śląska

Półmetek Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski za nami. Rozegrany w ubiegły weekend 2. Rajd Śląska bardzo dobrze będą wspominać reprezentanci Rallytechnology. Wszystkie załogi rybnickiego zespołu znalazły się na mecie zawodów, a dwie z nich wywalczyły miejsca na podium! Taki zastrzyk punktowy pozwala w dobrych nastrojach udać się na krótką przerwę wakacyjną.

Z najlepszego występu w tym sezonie mogą się cieszyć Zbigniew Gabryś i Artur Natkaniec! Powrót do dobrze znanej im Fiesty R5 zaowocował bardzo szybką i konsekwentną jazdą, co w efekcie dało
im trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Oczko niżej znaleźli się ich zespołowi koledzy, Dariusz Poloński i Łukasz Sitek, którzy coraz pewniej czują się w aucie klasy R5.

Na trasach wokół Chorzowa zawodnicy Rallytechnology świetnie radzili sobie także w klasie czwartej. Kacper Wróblewski i Jacek Spentany stoczyli kolejną fantastyczną walkę o czołowe pozycje. Podopieczny programu Rallytechnology Junior Talent Team postawił tym razem na bezpieczną jazdę, która w jego przypadku wcale nie oznaczała powolnej przejażdżki. Kacper z Jackiem dojechali do mety na drugiej pozycji w klasie czwartej i w 2WD, zaledwie 3,7s za swoimi konkurentami. Dzięki zdobytym punktom załoga lideruje obecnie w obydwu klasyfikacjach. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także Grzegorz Bonder i Jakub Gerber, którzy w bliźniaczym Peugeocie 208 R2 wywalczyli czwartą pozycję w klasie czwartej.

Pierwsza połowa sezonu RSMP przeszła do historii – mówi Robert Gabryszewski, szef zespołu Rallytechnology. – Rajd Śląska okazał się dla nas bardzo szczęśliwy. Zbyszek z Arturem stanęli
na upragnionym podium klasyfikacji generalnej, co w towarzystwie tak mocnych zawodników jest bardzo dużym wyczynem. Cieszy również dojrzała i szyba jazda Kacpra i Jacka. O ich formie najlepiej świadczy to, że po raz kolejny autem przednionapędowym udało im się zająć miejsce w pierwszej dziesiątce klasyfikacji generalnej. Teraz czeka nas przerwa wakacyjna, którą chcemy wykorzystać na dobre przygotowanie do reszty sezonu. Przed nami Rajd Rzeszowski, a potem dwie szutrowe imprezy, w tym Rajd Polski. Jak zawsze będziemy walczyć o jak najlepsze pozycje.
Do zobaczenia na trasach!

Aby być blisko i na bieżąco startu załóg Rallytechnology w zawodach, zachęcamy do śledzenia konta społecznościowego na Facebooku. Zapraszamy także na oficjalną stronę zespołu: www.rallytechnology.com.

Galerie Zdjęć

081_76_Rajd_Polski_Daniel_Godzik.jpg 76 Rajd Polski
013_Super_Sprint_Zabi_Kraj_Daniel_Godzik.jpg Super Sprint Żabi Kraj
013_86_Stars_Show_3_Daniel_Godzik.jpg 86 Satrs Show 3
027_Szombierki_Rally_Cup_2019_Runda_2_Szymon_Wojcik.jpg Szombierki Rally Cup 2019 runda 2
027_Szombierki_Rally_Cup_2019_Runda_2_Daniel_Godzik.jpg Szombierki Rally Cup 2019 runda 2
045_Rajd_Nadwislanski_2019_Jakub_Rozmus.jpg Rajd Nadwiślański 2019
2019_Sternberk_Daniel_Godzik_013.jpg Šternberk 2019
027_XXVII_Rally_Vyskov_Daniel_Godzik.jpg XXVII Rally Vyškov
013_59_Rajd_Wisly_Daniel_Godzik.jpg 59 Rajd Wisły
027_Kopr_Cup_Daniel_Godzik.jpg 1. bodovaný závod seriálu Kopr Cup & Furt Bokem! Info v popisku
013_3_Runda_SMT_Daniel_Godzik.jpg 3 Runda SMT 2019-05-19
045_Rajd_o_puchar_wojta_gminy_Gaszowice_Daniel_Godzik.jpg Rajd o puchar wójta gminy Gaszowice 2019-05-12
013_Cala_Naprzod_dla_MarzenyDaniel_Godzik.jpg Cała Naprzód dla Marzeny
Super_KJS_Rajd_Tyski_Daniel_Godzik013.jpg Rajdowy Samochodowy Puchar Śląska - Rajd Tyski
013_Rallysprint_Kopna2019_Daniel_Godzik.jpg Vančík Rallysprintu Kopná 2019