Podwójne podium zespołu Rallytechnology w Rajdzie Śląska

Strona główna/Rajdy/Podwójne podium zespołu Rallytechnology w Rajdzie Śląska

Półmetek Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski za nami. Rozegrany w ubiegły weekend 2. Rajd Śląska bardzo dobrze będą wspominać reprezentanci Rallytechnology. Wszystkie załogi rybnickiego zespołu znalazły się na mecie zawodów, a dwie z nich wywalczyły miejsca na podium! Taki zastrzyk punktowy pozwala w dobrych nastrojach udać się na krótką przerwę wakacyjną.

Z najlepszego występu w tym sezonie mogą się cieszyć Zbigniew Gabryś i Artur Natkaniec! Powrót do dobrze znanej im Fiesty R5 zaowocował bardzo szybką i konsekwentną jazdą, co w efekcie dało
im trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Oczko niżej znaleźli się ich zespołowi koledzy, Dariusz Poloński i Łukasz Sitek, którzy coraz pewniej czują się w aucie klasy R5.

Na trasach wokół Chorzowa zawodnicy Rallytechnology świetnie radzili sobie także w klasie czwartej. Kacper Wróblewski i Jacek Spentany stoczyli kolejną fantastyczną walkę o czołowe pozycje. Podopieczny programu Rallytechnology Junior Talent Team postawił tym razem na bezpieczną jazdę, która w jego przypadku wcale nie oznaczała powolnej przejażdżki. Kacper z Jackiem dojechali do mety na drugiej pozycji w klasie czwartej i w 2WD, zaledwie 3,7s za swoimi konkurentami. Dzięki zdobytym punktom załoga lideruje obecnie w obydwu klasyfikacjach. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także Grzegorz Bonder i Jakub Gerber, którzy w bliźniaczym Peugeocie 208 R2 wywalczyli czwartą pozycję w klasie czwartej.

Pierwsza połowa sezonu RSMP przeszła do historii – mówi Robert Gabryszewski, szef zespołu Rallytechnology. – Rajd Śląska okazał się dla nas bardzo szczęśliwy. Zbyszek z Arturem stanęli
na upragnionym podium klasyfikacji generalnej, co w towarzystwie tak mocnych zawodników jest bardzo dużym wyczynem. Cieszy również dojrzała i szyba jazda Kacpra i Jacka. O ich formie najlepiej świadczy to, że po raz kolejny autem przednionapędowym udało im się zająć miejsce w pierwszej dziesiątce klasyfikacji generalnej. Teraz czeka nas przerwa wakacyjna, którą chcemy wykorzystać na dobre przygotowanie do reszty sezonu. Przed nami Rajd Rzeszowski, a potem dwie szutrowe imprezy, w tym Rajd Polski. Jak zawsze będziemy walczyć o jak najlepsze pozycje.
Do zobaczenia na trasach!

Aby być blisko i na bieżąco startu załóg Rallytechnology w zawodach, zachęcamy do śledzenia konta społecznościowego na Facebooku. Zapraszamy także na oficjalną stronę zespołu: www.rallytechnology.com.

Galerie Zdjęć

2_Zimowy_Trening_AZT_Daniel_Godzik_16.jpg 2 Zimowy Trening AZT
wosp_Skoczow_2019_Daniel_Godzik_16.jpg Moto Wośp Skoczów
wosp_Skoczow_2019_016.jpg Moto WOŚP Skoczów
Barborka_Legend_2018_016.jpg Barbórka Legend 2018
IX_Mikulas_Rally_Daniel_Godzik_016.jpg IX. Mikuláš Rally Is Life 2018
44_Rajd_Cieszynska_Barborka_Daniel_Godzik016.jpg 44 Rajd Cieszyńska Barbórka
44_Rajd_Cieszynska_Barborka016.jpg 44 Rajd Cieszyńska Barbórka
Super_Sprint_100_lat_Niepodległosc_Daniel_Godziki016.jpg Super Sprint 100 lat Niepodległości – 6 Runda SMT
Grand_Prix_Warszawy_016.jpg Grand Prix Warszawy
016_KJS_Rajd_Tyski_2018_Daniel_Godzik.jpg KJS Rajd Tyski 2018
016_64_Rajd_Wisly_Dniel_Godzik.jpg 64 Rajd Wisły
016_4_runda_Liqui_Moly_Classicauto_Cup_Daniel_Godzik.jpg 4 runda Liqui Moly Classicauto Cup
016_Rajdowe_Kryterium _Ustronia.jpg Rajdowe kryterium Ustronia
016_Rally_Barum_2018_Daniel_Godzik.jpg Rally Barum
016_RPSL_Gorzyce_Daniel_Godzik.jpg Rajdowy Puchar Śląska ELINSTAL IV Runda Rajd o Puchar Wójta Gminy Gorzyce