np126pTEAM podsumowuje start w RPŚL Gaszowice

Strona główna/Sprint/np126pTEAM podsumowuje start w RPŚL Gaszowice

2 maja zawodnicy Rajdowego Pucharu Sląska zawitali do Gminy Gaszowice aby rywalizować w drugiej rundzie pucharu. Punkty zbierali również do klasyfikacji zespołowej gdzie np126pTEAM reprezentowały 4 załogi. Opioła Rally Team i Filapek Rally Team reprezentowali nas w klasie markowej 126p i to oni tym razem zebrali punkty dla naszego zespołu.

Daniel Opioła już na drugim odcinku bardzo efektownie wyleciał z trasy, jednak później swoją szybką jazdą i przy pomocy rywali awansował na 2 miejsce!! inkasując 8 punktów.

Piotrek Filapek cały rajd jechał jak z nut, szybko ale czysto walczył o pierwsze miejsce, niestety delikatna wycieczka poza trasę poskutkowała awarią wybieraka biegów i spadek na czwarte miejsce, dzięki temu dowozi 5 punktów.

Dawid Holeksa w swoim Nissanie Sunny jechał rajd życia. Prowadzenie w klasie 3 miejsce w generalce ostatni ostry zakręt ostatniego odcinka… błąd kierowcy i strata 5 minut nie pozwoliły tym razem zapunktować.

Mały postęp względem startu w Kuźni Raciborskiej zanotowała ekipa BBB rally team. Marcin Biernat tym razem spokojniej podszedł do startu, ale niestety nie ustrzegł się błędów i awarii, szóste miejsce i 3 punkty po wielu przygodach to mimo wszystko solidny wynik. Dziękujemy naszym zawodnikom za walkę i czekamy na kolejną rundę 29.06 w Gorzycach!

fot. Daniel Godzik

O Autorze: