np126p w nowym roku 2018

Strona główna/Inne/np126p w nowym roku 2018

Mam nadzieję, że zdążyliście zauważyć kilka zmian na stronie np126p.pl, które pojawiły się początkiem roku. Zmieniony został szablon strony przez co treści na niej zamieszczone będą bardziej czytelne. Chodziło o maksymalne uproszenie prezentowanych na niej informacji. Podział na newsy i imprezy pozostaje bez zmian. Jeżeli chodzi o kalendarz imprez to poszerzony został o królewska kategorię WRC i mistrzostwa Europy ERC. Ale tu nie będziemy się skupiać na opisywaniu wybranych rund. Chodzi raczej o uwzględnienie terminów w kalendarzu. Dalej główny target to imprezy amatorskie. Został także dodany filtr do szybkiego wyszukiwania imprez po różnych danych. Zachęcam do skorzystania z tej opcji.

Znika giełda ogłoszeń. Niestety nie cieszyła się na dużą popularnością. Dlatego nie było sensu jej dłużnej prowadzić. Wszystkim którzy skorzystali z tej formy publikacji ogłoszeń serdecznie dziękuję. Niestety ciężko konkurować ze stronami o ogólnopolskim zasięgu jak i  z Facebookiem w tej jak i innych dziedzinach. Zuckerberg przygotował doskonałe narzędzie do szybkiej publikacji informacji. Widać to też po ilości galerii jakie prezentujemy.

Rok 2017 nie był już taki jak poprzednie lata. Autorzy przenieśli się już całkowicie na Facebooka. Mimo to dalej zachęcam do przesyłania swoich zdjęć. Myślę że nasz moduł galerii w atrakcyjny sposób potrafi zaprezentować zdjęcia a poprzez udostępnianie na naszych profilach społecznościowych potrafimy dotrzeć do sporej grupy odbiorców. Pamiętajcie o naszym bogatym archiwum galerii sięgającemu aż 2008 roku. Naprawdę nie wiele jest stron, które mogą pochwalić się takim zbiorem. Od strony technicznej same galerie udało się nieco przyśpieszyć i zdjęcia już płynnie ładują się także na urządzeniach mobilnych. Zachęcam do oglądania, komentowania i oceniania zdjęć publikowanych na np126p.pl. Zmieniona został strona best of photo gdzie zdjęcia są już podlinkowane. Oceniajcie je i weryfikujcie jak pną się do góry w rankingach podzielonych na różne okresy a jeżeli chcecie zobaczyć najpopularniejsze zdjęcie od momentu uruchomienia tego modułu zapraszam tutaj top-ten-photo

 

Dalej będzie rozwijany cykl wywiadów „5 minut o…” prowadzony przez Marcina Biernata, który cieszy się niesłabnąca popularnością o czym świadczy chociaż liczba udostępnień na profilach społecznościowych. Tak. Tak teraz liczy się popularność w Internecie.  Bardzo jesteśmy ciekawi kogo w tym roku „zlustruje” Marcin. A wy kogo chcielibyście poznać bliżej. Przyślijcie nam swoje typy a my spróbujemy ogarnąć temat. Ogier, Neuville czy Kajto)))) He He może jeszcze nie teraz))).

Zachęcamy również załogi startujące w rajdach „amatorskich” i innych imprezach do publikowania swoich prasówek okraszonych zdjęciami jak i materiałami video. To świetna forma promocji a ja ze swojej strony jestem otwarty jeśli chodzi o pomoc w tworzeniu takiej formy dziennikarskiej.

[siteorigin_widget class=”Auxin_Widget”][/siteorigin_widget]

Możecie brać czynny udział w życiu naszej strony. Każdy może mieć u nas swoje konto. Wystarczy się zarejestrować. W tej kwestii nic się nie zmienia. Doszła opcja lokowania na swoim koncie zdjęć. Jak ktoś ma ochotę może coś tam wrzucić. Najaktywniejszych użytkowników postaramy się w jakiś sposób wynagrodzić o czym przekonał się już  Kacper otrzymując od nas nasze firmowe naklejki i upominki.

Tak to pokrótce wygląda. Np126p.pl nie będzie istniało bez Was dlatego odwiedzajcie stronkę, czytajcie nasze newsy, udostępniajcie na Facebooku i innych mediach społecznościowych, oglądajcie zdjęcia w galeriach nie zapominając o ocenieniu tego, które najbardziej się Wam podoba,  logujcie się na swoje konta itd. itd.

Dzięki

Styczeń 30th, 2018|Kategoria: Inne|Tagi: , |

Galerie Zdjęć

2_Zimowy_Trening_AZT_Daniel_Godzik_28.jpg 2 Zimowy Trening AZT
wosp_Skoczow_2019_Daniel_Godzik_18.jpg Moto Wośp Skoczów
wosp_Skoczow_2019_059.jpg Moto WOŚP Skoczów
Barborka_Legend_2018_059.jpg Barbórka Legend 2018
IX_Mikulas_Rally_Daniel_Godzik_025.jpg IX. Mikuláš Rally Is Life 2018
44_Rajd_Cieszynska_Barborka_Daniel_Godzik028.jpg 44 Rajd Cieszyńska Barbórka
44_Rajd_Cieszynska_Barborka059.jpg 44 Rajd Cieszyńska Barbórka
Super_Sprint_100_lat_Niepodległosc_Daniel_Godziki018.jpg Super Sprint 100 lat Niepodległości – 6 Runda SMT
Grand_Prix_Warszawy_028.jpg Grand Prix Warszawy
028_KJS_Rajd_Tyski_2018_Daniel_Godzik.jpg KJS Rajd Tyski 2018
018_64_Rajd_Wisly_Dniel_Godzik.jpg 64 Rajd Wisły
025_4_runda_Liqui_Moly_Classicauto_Cup_Daniel_Godzik.jpg 4 runda Liqui Moly Classicauto Cup
059_Rajdowe_Kryterium _Ustronia.jpg Rajdowe kryterium Ustronia
028_Rally_Barum_2018_Daniel_Godzik.jpg Rally Barum
028_RPSL_Gorzyce_Daniel_Godzik.jpg Rajdowy Puchar Śląska ELINSTAL IV Runda Rajd o Puchar Wójta Gminy Gorzyce