Np126p Team-3 runda Szombierki rally cup

Strona główna/Artykuły/Np126p Team-3 runda Szombierki rally cup

Podczas 3 rundy Szombierki rally cup nasz zespół reprezentowały 2 załogi

Daniel Opoła/Dominika Grabowska byli faworytami do zwycięstwa w klasie markowej 126p. Niestety już na 2 przejeździe ich „maluch” strzelił focha i zatrzymał się na odcinku. Załoga wróciła jednak do rywalizacji, ale już tylko dla czystej przyjemności z jazdy 🙂

Druga nasza załoga Rafał Marzec/Marcin Naworol w Hondzie Civic dzielnie walczyli o podium w klasie K1. Na prawdę niewiele zabrakło do sukcesu, jednak tym razem musieli się zadowolić najgorszym dla sportowca 4 miejscem. Patrząc jednak z jak bardzo doświadczonymi załogami przegrali i dodając przepaść sprzętową to był to na prawdę świetny wynik! Powoli wkręcają się w styl jazdy Hondą i gdy wyjadą na odcinki drogowe mogą być mocną konkurencją nawet dla mocniejszych aut!

Kierowca czy pilot… dla Roberta Pydycha nie jest ważne po której stronie siedzi. Tym razem wystartował w roli plota Mateusza Jaworskiego i jak się okazało był naszym najszybszym reprezentantem wygrywając klasę K2 i zajmując 6 miejsce w generalce!

Już w najbliższą niedzielę kolejna runda Rally Park cup Kaczyce! Niestety tym razem zawody odbędą się bez udziału kibiców. O tym jak poszło naszym poinformujemy po zawodach!

Październik 21st, 2020|Kategoria: Artykuły|

O Autorze: