Na koniec wygrana BBB Rally Team

Strona główna/prasówki załóg/Na koniec wygrana BBB Rally Team

Piękne zakończenie rywalizacji w Rally Park Cup w wykonaniu BBB Rally Team, druga wygrana w sezonie na koncie!

 

Mija już tydzień od ostatniej rundy Rally PArk Cup, więc wypada się wypowiedzieć co tam się wydarzyło. Plan na ostatnią rundę był bardzo prosty, nie mamy szans w walce o tytuł, więc jedziemy dla siebie, czyli jedziemy aby wygrać!

Na pierwszy OS zakładamy słabsze opony, żeby spokojnie sprawdzić czy skrzynia po ostatniej awarii wytrzyma i zobaczyć nasze tempo na tle konkurentów. Niestety OS1 przegrywamy po błędzie na beczce, ale gdy przegraliśmy również OS2 padła decyzja o zmianie opon na sportowe. Ruszamy do kolejnego przejazdu, ponownie błąd na beczce i kierowcy puszczają nerwy. Pomimo bardzo nerwowej i szarpanej jazdy udaje się wygrać przejazd w klasie! Wtedy podczas serwisu bardzo ważną rolę dla nas odegrało doświadczenie Alicji, to Ona wprowadziła do samochodu spokój i zarządziła odpuszczenie walki o czas na beczcena rzecz spokojnego przejazdu dalszej części trasy.

Po 3 odcinkach i awarii Roberta awansowaliśmy na 3 miejsce w klasie. Os4 musieliśmy powtórzyć gdyż już na samym początku zostaliśmy wstrzymani przez kibiców po dachowaniu Wiktora! Niewielką przewagą wygrywamy ponownie i zbliżamy się do rodzinnego duetu Szabat/Szabat. Na kolejnym przejeździe decydujemy się zaatakować i dzięki temu awansujemy na pozycję liderów wykręcając najlepszy czas dnia w klasie CENTO.

Ostatni przejazd planowaliśmy zaliczyć spokojnym, jednak szybkim tempem utrzymując przewagę 4s nad Grześkiem. Jednak u Nas nie może być nudno i spokojnie, wpadamy w naszą znienawidzoną beczkę i… lekką ją potrąciliśmy! 5s kary już w pierwszym zakręcie… szybka matematyka i gaz w podłogę. Czysty przejazd mógł zakończyć się na przedostatnim zakręcie, na nasze szczęście krawężnik był niski i skończyło się na przestawieniu zbieżności.

Wygrywamy po bardzo ciężkiej walce i takie zwycięstwa smakują najlepiej!

Awansujemy tym samym na 2 miejsce w klasyfikacji sezonu klasy CENTO.

ZałogaRunda 1Runda2Runda 3Runda 4Runda 5SUMA
Szabat/Szabat2124191924107
Biernat/Biernat112130-3092
Sęk/Siąkała19192424-86
Smolarczyk/Duda3015---45
Kawa/Gębka15--30-45
Waller/Burek---171936
Potasiak-1715-32
Skrędzelewski/Płaczek17-13-30
Szajter/Polok-30--30
Smolana/Markel24---24
Strzozda/Chojnowski--21-21
Sikora/Żyła---21-21
Słaboń/ Bieg----2121
Strzozda/Orłowski--17-17
Macura/MAcura---1515
Danielczyk/ Markiewicz13--13

Sezon jeszcze dla nas się nie skończył. Wystartujemy w Barbórce Kaczyckiej, organizatorzy zapowiadają niespodziankę, więc nie możemy tego ominąć.
Barbórka będzie również zakończeniem naszej przygody z klasą CENTO… absolutnie najlepsza ekipa w jakiej można rywalizować! Tu nie ma złośliwości tylko czysty sport i walka na odcinkach!! Zapraszamy wszystkich do rywalizacji z nami w klasie podczas pożegnania naszej różowej świnki 🙂

 

Wyniki 5 rundy RPC2021 

Nasze starty wspierają:

MD Carbon
Travel Shop Ustroń
Restauracja Korbasowy Dwór
Centrum Ogrodnicze Garden
Centrum Rachunkowo-Finansowe RaFin
DJ Piter & DJ Bola
Imprezą do ślubu
JESA Auto-części
np126p.pl VIFI Wokół Motoryzacji
fot. Godzik Rally Foto, Suchanek.Photo

O Autorze:

Zostaw komentarz