Marcin Biernat po 5 rundzie RPŚl

Strona główna/Sprint/Marcin Biernat po 5 rundzie RPŚl

Październik rozpoczął się dla nas powrotem na trasy Rajdowego Pucharu Śląska el-instal. 5 runda naszego priorytetowego pucharu zawitała tym razem na kultowy odcinek w Zamarskach oraz na odcinek w Kończycach Wielkich gdzie rajdy nie były widziane od bodajże 2004 roku kiedy ostatni raz rozegrana tam była Barbórka Cieszyńska. Tym razem odcinki były mniej techniczne niż w Jastrzębiu Zdroju, ale za to były mega szybkie! Jeszcze nigdy w historii rajdów amatorskich na Śląsku średnie prędkości nie były tak wysokie!

DSC_9282

Lubimy takie trasy gdzie trzeba się wykazać odwagą, niestety i tym razem przy wykorzystaniu sprzętu na 110% i bezbłędnej jeździe nie daliśmy rady walczyć o podium w klasie CENTO. W zawodach zajęliśmy 6 miejsce w klasie co było poniżej naszych oczekiwań, mimo to jesteśmy zadowoleni z naszej jazdy i osiąganych czasów. Kolejne zdobyte doświadczenie powinno jednak zaprocentować w kolejnych startach i po kilku modyfikacjach włączymy się do walki!
Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom RACE GC i ATM RALLY za kolejne super zorganizowane zawody! A naszym stałym sponsorom dziękujemy że możemy w tych zawodach brać udział:
http://www.motocykle-ustron.pl/
http://drewno.cieszyn.pl/
http://www.okno-styl.skoczow.pl/
http://www.aktiv-gym.pl/
Contel Ustroń telefony komórkowe
Las-ART Profesjonalna ścinka drzew
Szymon Wardas serwis ogumienia Kostkowice
Gałuszka Mechanika Samochodowa Hażlach
Pixel-Art

JarekVideoHD

DSC_0144

fot.RallyShot, Tuszyński Rally Foto

O Autorze: