Lider RSMŚl gotowy do startu w 8. Rajdzie Mikołowsko-Żorskim

Strona główna/Rajdy/Lider RSMŚl gotowy do startu w 8. Rajdzie Mikołowsko-Żorskim

Już dziś wieczorem startuje 8. Rajd Mikołowsko-Żorski, trzecia runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Na czele listy zgłoszeń widnieje lider tabeli sezonowej, Michał Rokita, który w okolicach Chorzowa utworzy załogę z Patrykiem Kielarem. Na krakowsko-rzeszowską załogę czeka pięć odcinków specjalnych o łącznej długości blisko 47 kilometrów.

 Bardzo się cieszymy, że rajd się odbędzie i będziemy mogli rywalizować na odcinkach. Każdy rajd to nowe doświadczenie i na każdy rajd jedziemy z nastawieniem do walki. Aktualnie prowadzimy dwoma punktami w klasyfikacji sezonu, a ja ze swojej strony zrobię wszystko, aby to miejsce utrzymać. Czy się to uda, przekonamy się już wkrótce. 🙂 Uważam, że jesteśmy dobrze przygotowani. Na prawy fotel wsiada Patryk Kielar. Bardzo cieszę się, że będziemy mogli razem wystartować! Samochód oczywiście został przygotowany przez Witek Motorsport, a rajd niezmiennie jedziemy na oponach firmy Extreme. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że mogę wystartować w tym rajdzie – mówi Michał Rokita.

Załogę wspierają: Extreme – Performance Tyres, GB promotion, Strongflex.eu, RStechnology Adam Rachfał, Racing Shop, HRX Polska, SIADLY.COM-Motorsport & Graphics, Okleic.pl, M-drive oraz serwis Witek Motorsport.

Wrzesień 13th, 2020|Kategoria: Rajdy|Tagi: , , |

O Autorze:

Zostaw komentarz