Kuba Niemiec Rally na podium TM!

Strona główna/prasówki załóg/Kuba Niemiec Rally na podium TM!

Kuba Niemiec i Mateusz Bodniak świetnie rozpoczynają sezon w Tarmac Master

 

Debiut w nowym cyklu można uznać za bardzo udany. Kuba i Mateusz meldują się na 2 miejscu w swojej klasie podczas pierwszej rundy Tarmac Master w Nowej Rudzie. Młody kierowca pokazał pazur i spore umiejętności. Przed ostatnim odcinkiem był na 2 miejscu z przewagą 1,4s nad 3 oraz 1,5s nad 4 miejscem. Niewielki błąd mógł poskutkować stratą miejsca na podium. Jednak obranie taktyki max attack na Power Stage pozwoliło obronić świetne drugie miejsce! W rajdach najważniejszy jest atak i właśnie dlatego chcemy wspierać jak tylko możemy Kubę w jego startach 🙂

Oto co miał do powiedzenia na świeżo po mecie ostatniego odcinka:

Śpieszymy z dobrymi wiadomościami. Nasz debiut w Tarmac Masters kończyny na 2-gim miejscu w klasie TM4!!!!
Jeśli mam być szczery to nawet nie zakładałem takiego scenariusza. Przed ostatnim odcinkiem mieliśmy 1.4s przewagi nad trzecią załogą i 1.5s przewagi nad załogą 4-tą, więc mogło zdarzyć się dosłownie wszystko!
Podświadomie chciałem walczyć, ale najważniejsza była meta, lecz gdy zapaliło się zielone światło, to wszelkie kalkulacje poszły w odstawkę i stwierdziłem, że dam z siebie 110%. Ten plan się udał, i dojechaliśmy do mety Power Stage’a na 2-im miejscu, jednocześnie je broniąc!!!
Na mecie po zobaczeniu wyników pojawiły się łzy radości!🥲
Jesteśmy bardzo zadowolenii i to był naprawdę solidny rajd, nie jestem w stanie napisać teraz jakiejś sensownej relacji, zrobimy to na spokojnie po powrocie do domu.
My już wracamy i mamy jeszcze 520 km, ale ani przez chwile nie żałujemy przebytej drogi. To inny świat rajdow, inni ludzie i inne wszystko, nie mam pytań!
Po dzisiejszym dniu w pełni czuje, że się rozwijamy i z każdym kilometrem jest coraz lepiej!
A na hopie na Power Stage’u oddaliśmy naprawdę bardzo daleki skok!
Podziękowania dla sponsorów bez których nie moglibyśmy tego robić!
Ogromne

gratulacje

dla Michałek Rally Team za super walkę, towarzystwo, i piękny weekend. Również gratulacje dla NSRally Motorsport, i z drugiej strony bardzo nam przykro, że awaria elektroniki w ich Hondzie pokrzyżowała jazdę. Już teraz będzie tylko lepiej Jerzy i Tomasz. Jesteśmy razem!❤️

PS. Dziękujemy za wsparcie! Działamy dalej!
Kuba Niemiec
Zachęcamy do odwiedzania zespołowego profilu Facebook/kubaniemiecrally
Oraz kanału Youtube gdzie znajdziecie nagrania onboard z czerwonej strzały

 
kwiecień 11th, 2022|Kategoria: prasówki załóg|Tagi: , |

O Autorze:

Zostaw komentarz