Klasyfikacja roczna klasa markowa sezony

Strona główna/Inne/Klasyfikacja roczna klasa markowa sezony

sezon 2017

Lp.Kierowca I runda KJS Kaczyce
26.02.2016
 I runda KJS Pawłowice
17.06.2017
 III runda Super
Sprint Lipowiec
13.08.2017
  Suma
1Opioła Danielequal15up25equal2565
2Filapek Piotrequal25down18equal43
3Niewiadomski Bartoszequal18down12equal30
4Goryczka Sebastianequalequalequal1818
5Podżorski Bartłomiejequalequalequal1515
6Telega Rafałequal12downdown12
7Markiel Rafałequalequalequal1212

sezon 2016

Zestawienia stworzono wg. klucza Regulaminu Cyklu.

Sezon 2016
Miejsce Kierowca Super Sprint
Kaczyce 28.03.16
KJS Olympic 17.04.16 Super Sprint Puńców 04.06.16 Kjs Kaczyce 14.08.16 Super Sprint Żabi Kraj 04.12.16 suma
MISTRZ Tomasz Łukosz equal 15 up 25 equal ODWOŁANY equal 25 equal 18 83
V-CE MISTRZ Daniel Opioła equal 25 down 8 equal equal 15 equal 25 73
II V-CE MISTRZ Rafał Telega equal 18 down 12 equal equal 18 equal 15 63
4 Piotr Filapek equal up 18 equal equal 10 up 12 40
5 Damian Gabzdyl equal 10 up 15 equal equal 12 down 37
6 Bartłomiej Podżorski equal 12 down wycofanie equal equal 8 equal 10 30
7 Sebastian Gutman equal 6 equal wycofanie equal equal up 8 14
8 Sebastian Goryczka equal equal equal up 4 up 6 10
9 Piotr Płaczek equal equal equal up 6 up 4 10
NIEKLASYFIKOWANI Robert Małyjurek equal up 10 equal equal down 10
NIEKLASYFIKOWANI Magdalena Podżorska equal 8 equal equal equal equal 8

sezon 2015

Przedstawiamy nieoficjalną klasyfikację „klasy markowej” cyklu Pucharu Automobilklubu Cieszyńskiego po 4 rozegranych rundach: 2x Kaczyce, Zamarski, Puńców. Zestawienia stworzono wg. klucza z regulaminu cyklunieoficjalne klasyfikacje w klasach po V rundzie.
  22-03-201512-07-201516-08-201504-10-201506-12-2015 
KierowcaSuper Sprint KaczyceSuper Sprint ZamarskiSprint Cieszyńskie Święto MotoryzacjiKJS KaczyceKJS ChybieSuma
1Rafał Telega/Jakub Pasternak18-1512651
2Daniel Opioła/Michał Pydych1561010849
3Tomasz Łukosz/Regina Osuch25-421243
4Bartłomiej Podżorski/Magdalena Podżorska101124229
5Piotr Filapek/Bartłomiej Filapek-4681028
Damin Gabzdyl/Katarzyna Foltyn-2215423
7Sebastian Gutman/Mateusz Bury/Patrycja Osuch1-86-15
8Bartosz Niewiadomski/Tomasz Anioł12----12
9Mariusz Pońc/Dagmara Kowol8----8
10Piotr Płaczek/Wojciech Płaczek6nie ukończyłwykluczenie-6
11Patryk Pagieła/Tomasz Ogrodzki4----4
12Jacek Jerzy Majewski/Jacek Majewski2----2
13Krzysztof Borkała/Seweryn Szkucik-----0
14Robert Małyjurek/Rafał Małyjureknie ukończył--

Oficjalne wyniki

I runda Super Sprint Kaczyce

wyniki

II runda Super Sprint Zamarski

wyniki

III runda Super Sprint Cieszyńskie Święto Motoryzacji

wyniki

IV runda Super Sprint Cieszyńskie Święto Motoryzacji

wyniki

V runda Kjs Chybie

wyniki

OFICJALNE WYNIKI W KLASACH CYKLU O PUCHAR AUTOMOBILKLUBU CIESZYŃSKIEGO

Oficjalne wyniki sezon 2015

Marzec 4th, 2016|Kategoria: Inne|Tagi: , , |

Ostatnio dodane galerie

I runda Liqui Moly Classicauto Cup - Tor Modlin 13 I runda Liqui Moly Classicauto Cup - Tor Modlin
Rajd o Puchar Wójta Gminy Gaszowice 10a Rajd o Puchar Wójta Gminy Gaszowice
Rajd o Puchar Wójta Gminy Gaszowice 13 Rajd o Puchar Wójta Gminy Gaszowice
Rally Mazowsze 2018 13 Rally Mazowsze 2018
Motul HRSMP - Przedsezonowe badanie kontrolne 2018 13 Motul HRSMP - Przedsezonowe badanie kontrolne 2018
2 Rallysprint Skoczowski 63 2 Rallysprint Skoczowski
2 Rallysprint Skoczowski 63 2 Rallysprint Skoczowski
The best of Dziki 2017 13 The best of Dziki 2017
Moto Wośp Skoczów 2018 63 Moto Wośp Skoczów 2018
Rajd Barbórka 2017 - Legend 01 Rajd Barbórka 2017 - Legend
Bytomska Barbórka 63 Bytomska Barbórka
43 Rajd Cieszyńska Barbórka 63 43 Rajd Cieszyńska Barbórka
Rajd Goleszowski 110 6 Runda Rajdowego Pucharu Śląska – Rajd Goleszowski
0 Rally Warsaw 2017
0 Rajd Śląska