sezon 2017
Lp. | Kierowca | I runda KJS Kaczyce 26.02.2016 | I runda KJS Pawłowice 17.06.2017 | III runda Super Sprint Lipowiec 13.08.2017 | Suma | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Opioła Daniel | 15 | 25 | 25 | 65 | |||||
2 | Filapek Piotr | 25 | 18 | 43 | ||||||
3 | Niewiadomski Bartosz | 18 | 12 | 30 | ||||||
4 | Goryczka Sebastian | 18 | 18 | |||||||
5 | Podżorski Bartłomiej | 15 | 15 | |||||||
6 | Telega Rafał | 12 | 12 | |||||||
7 | Markiel Rafał | 12 | 12 |
sezon 2016
Zestawienia stworzono wg. klucza Regulaminu Cyklu.
Sezon 2016 | ||||||||||||
Miejsce | Kierowca | Super Sprint Kaczyce 28.03.16 |
KJS Olympic 17.04.16 | Super Sprint Puńców 04.06.16 | Kjs Kaczyce 14.08.16 | Super Sprint Żabi Kraj 04.12.16 | suma | |||||
MISTRZ | Tomasz Łukosz | 15 | 25 | ODWOŁANY | 25 | 18 | 83 | |||||
V-CE MISTRZ | Daniel Opioła | 25 | 8 | 15 | 25 | 73 | ||||||
II V-CE MISTRZ | Rafał Telega | 18 | 12 | 18 | 15 | 63 | ||||||
4 | Piotr Filapek | – | 18 | 10 | 12 | 40 | ||||||
5 | Damian Gabzdyl | 10 | 15 | 12 | – | 37 | ||||||
6 | Bartłomiej Podżorski | 12 | wycofanie | 8 | 10 | 30 | ||||||
7 | Sebastian Gutman | 6 | wycofanie | – | 8 | 14 | ||||||
8 | Sebastian Goryczka | – | – | 4 | 6 | 10 | ||||||
9 | Piotr Płaczek | – | – | 6 | 4 | 10 | ||||||
NIEKLASYFIKOWANI | Robert Małyjurek | – | 10 | – | – | 10 | ||||||
NIEKLASYFIKOWANI | Magdalena Podżorska | 8 | – | – | – | 8 |
sezon 2015
Przedstawiamy nieoficjalną klasyfikację “klasy markowej” cyklu Pucharu Automobilklubu Cieszyńskiego po 4 rozegranych rundach: 2x Kaczyce, Zamarski, Puńców. Zestawienia stworzono wg. klucza z regulaminu cyklu – nieoficjalne klasyfikacje w klasach po V rundzie.
22-03-2015 | 12-07-2015 | 16-08-2015 | 04-10-2015 | 06-12-2015 | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kierowca | Super Sprint Kaczyce | Super Sprint Zamarski | Sprint Cieszyńskie Święto Motoryzacji | KJS Kaczyce | KJS Chybie | Suma | |
1 | Rafał Telega/Jakub Pasternak | 18 | - | 15 | 12 | 6 | 51 |
2 | Daniel Opioła/Michał Pydych | 15 | 6 | 10 | 10 | 8 | 49 |
3 | Tomasz Łukosz/Regina Osuch | 25 | - | 4 | 2 | 12 | 43 |
4 | Bartłomiej Podżorski/Magdalena Podżorska | 10 | 1 | 12 | 4 | 2 | 29 |
5 | Piotr Filapek/Bartłomiej Filapek | - | 4 | 6 | 8 | 10 | 28 |
Damin Gabzdyl/Katarzyna Foltyn | - | 2 | 2 | 15 | 4 | 23 | |
7 | Sebastian Gutman/Mateusz Bury/Patrycja Osuch | 1 | - | 8 | 6 | - | 15 |
8 | Bartosz Niewiadomski/Tomasz Anioł | 12 | - | - | - | - | 12 |
9 | Mariusz Pońc/Dagmara Kowol | 8 | - | - | - | - | 8 |
10 | Piotr Płaczek/Wojciech Płaczek | 6 | nie ukończył | wykluczenie | - | 6 | |
11 | Patryk Pagieła/Tomasz Ogrodzki | 4 | - | - | - | - | 4 |
12 | Jacek Jerzy Majewski/Jacek Majewski | 2 | - | - | - | - | 2 |
13 | Krzysztof Borkała/Seweryn Szkucik | - | - | - | - | - | 0 |
14 | Robert Małyjurek/Rafał Małyjurek | nie ukończył | - | - |
Oficjalne wyniki
I runda Super Sprint Kaczyce
II runda Super Sprint Zamarski
III runda Super Sprint Cieszyńskie Święto Motoryzacji
IV runda Super Sprint Cieszyńskie Święto Motoryzacji
V runda Kjs Chybie
OFICJALNE WYNIKI W KLASACH CYKLU O PUCHAR AUTOMOBILKLUBU CIESZYŃSKIEGO
258 wszystkich wyświetleń, 1 wyświetleń dzisiaj
Zostaw komentarz