ComFix Rally Cup

  1. Pierwsza edycja ComFix Rally Cup zakończona!

Dobiegła końca pierwsza edycja wirtualnego pucharu organizowanego przez ComFix Rally Team. Początkowym założeniem był typowo treningowy puchar, krótkie rajdy aby każdy znalazł czas na start w kolejnych rundach. Zawody zyskały jednak na popularności i w poszczególnych rundach startowało ok 100 zawodników, co pozytywnie zaskoczyło nawet samych organizatorów.

Pierwsza odsłona pucharu to 10 rajdów w systemie 2 odcinki w 3 pętlach, połączenie odcinków typu super OS z tradycyjnymi odcinkami. Taki podział często może namieszać w klasyfikacji rajdu, gdyż nie zawsze najszybsi kierowcy na drogowych odcinkach tak samo świetnie radzą sobie na super os-ach.

Absolutnym dominatorem któremu było obojętne na jakim odcinku musi rywalizować był Mateusz Przyszlakowski który zdobył aż 275 punktów w klasyfikacji generalnej i klasie RC1, drugie miejsce zajął Benek Korzeniowski zdobywając 172 punkty i jednocześnie wygrywając klasę RC2 (192pkt). Na najniższym stopniu podium zakończył Michał Kruk gromadząc 100 pkt na swoim koncie i 172pkt w klasie RC2 zajmując 2 miejsce.

Pełne wyniki pucharu znajdziecie na profilu Facebook/ComFix Rally Cup

Już niebawem rusza kolejna edycja pucharu ComFix Rally Cup na który szykujemy małą niespodziankę z naszej strony, wszystkie szczegóły ujawnimy w najbliższym czasie!

Wrzesień 3rd, 2020|Kategoria: strefa Richard Burns Rally|Tagi: |

O Autorze: