ComFix Rally Cup 2 edycja

 Poznaliśmy mistrzów drugiej edycji ComFix Rally Cup!

 

Druga edycja ComFix to wiele zmian w porównaniu do debiutanckiej edycji. Zmieniła się nieco długość odcinków i nie zawsze były stosowane odcinki pokazowe, a jedynie klasyczne odcinki drogowe. Rozegrano 12 rund. Klasyfikacja prowadzona była również o tytuł Tarmac Masters oraz Gravel Masters. Np126p.pl przyczyniło się do powstania klasy 126p dedykowanej dla samochodów Fiat 126p.

Klasa 126p nie cieszyła się jednak wielkim zainteresowaniem i startowało średnio 5 załóg w każdej z rund. Najskuteczniejszy okazał się Damian Skupień który dodatkowo punktował w każdej z 12 rund! zdobył aż 317pkt i wyprzedził drugiego w klasyfikacji Janka Gorczyce aż o 98 punktów! Najniższy stopień podium wyjeździł reprezentatn Np126pTeam Kacper Gorzała któremu do wicemistrzostwa zabrakło zaledwie 6 punktów po wygraniu dwóch końcowych rund! Dziękujemy wszystkim za udział w klasie małych klasyków.

Klasyfikacja generalna padła łupem samochodów klasy WRC. Mistrzem drugiej edycji został Mateusz Przyszlakowski który wyprzedził Benka Korzeniowskiego o 6 punktów! Podium uzupełnił Janusz Boruta. Najlepsza trójka generalki w tej samej kolejności uplasowała się w klasyfikacji Tarmac Masters.

Gravel Masters wygrał Benek Korzeniowski wyprzedzając Mateusza Przyszlakowskiego i najszybszego w RC2 Marka Weżowskiego

Snow Mastersrównież na swoje konto zapisuje Benek Korzeniowski na drugim miejscu ukończył Janusz Boruta na najniższym stopniu podium stanął Mateusz Przyszlakowski.

Cieszy fakt że w ComFix rally cup startuje coraz więcej zawodników. Czekamy już na nowy kalendarz rozgrywek i kolejne emocje związane z walką o sekundy na wirtualnych odcinkach!

Wszystkie informacje odnośnie pucharu znajdują się na stronie https://comfixrallyteam.pl

styczeń 6th, 2021|Kategoria: strefa Richard Burns Rally|

O Autorze:

Zostaw komentarz