Bieda Rally Team po Rajdzie Festiwalowym

Strona główna/prasówki załóg/Bieda Rally Team po Rajdzie Festiwalowym

Rafał Marzec i Marcin Naworol rewanżują się rywalom za niepowodzenie w Rajdzie Ziemi Głubczyckiej!!

Rajd Festiwalowy był drugą rundą tegorocznego Rajsodego Samochodowego Pucharu Śląska SKJS. Rafał i Marcin jako ubiegłoroczni mistrzowie klasy 1 rozpoczęli sezon 2022 od awarii na rajdzie Ziemi Głubczyckiej. 53 Rajd Festiwalowy był swoistym rewanżem za niepowodzenie na inauguracje sezonu.

Najważniejesze dla załogi srebrnej Hondy było dowiezienie maksymalnej ilości punktów. Tempo rosło z kolejnymi pokonanymi kilometrami, niestety to zabrakło, aby pokonać załogę w piekielnie mocnym Suzuki Swift. Jednak drugie miejsce to bardzo dobry prognostyk przed zbliżającym się Rajdem Małopolskim który rok temu zebrał swoje żniwo wśród startujących załóg.

Od samego zapoznania odcinki nam pasowały. W niedzielny poranek niestety na pierwszym odcinku wypadł masz zaprzyjaźniony rywal Piotr Wołowiec, a później też mega sympatyczny kolega Dawidek.
Trochę popsuło nam to nastroje bo lubimy się z nimi bić na odcinkach na ułamki sekund. W stawce został nam szybki Swift do którego udawało nam się skracać dystans. Zdobyliśmy 2ga lokatę na mecie rajdów co dało nam cenne punkty i powrót do walki o utrzymanie mistrza Śląska.
Z okolic Opola przywozimy uśmiechy oraz bojowe nastawienie na Rajd Małopolski nad który zaczynamy intensywne pracować i skupiać się. Zapraszamy kibiców na tamtejsze odcinki i Park serwisowy.

 

O Autorze:

Zostaw komentarz